Kenan Sofuoğlu Kale Koleji’nde Öğrencilerle Söyleşide Bir Araya Geldi

Tuzla Kale Koleji Okulları Avrupa ve Dünya Süpersport Şampiyonu AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nu öğrencileriyle buluşturdu. Öğrenciler Kenan Sofuoğlu’na büyük ilgi gösterdiler.
Bu haber 1451 kere okunmuş.28 Aralık 2018, Cuma - 14:00

Kale Koleji konferans salonunda kendisini bekleyen öğrencilerle bir araya gelen Kenan Sofuoğlu’nun söyleşi programına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu, Tuzla Halk Eğitim Müdürü Metin Çangır, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yardımcıları, Tuzla Kale Koleji Sahibi Bahir Azak ve kurumda görevli öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

Kale Koleji Konferans Salonunda öğrencilerle söyleşi programı Kenan Sofuoğlu’nun hayat hikayesinin yer aldığı slayt gösterisi ile başladı.

Kenan Sofuoğlu daha sonra kürsüde kendi hayat hikayesini anlatırken, Kale Koleji öğrencileri tarafından kendisine sorulan tüm sorulara tek tek cevap vererek, ilerleyen dönemde spor yapmak isteyen gençler için çalışmalar içinde olacağını belirtti.

Kale Koleji'ndeki programda Kenan Sofuoğlu'na Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alireisoğlu plaket ve çiçek takdim ederek teşekkür etti. 

Kenan Sofuoğlu program sonunda kendisiyle resim çekilmek isteyen öğrencilerle tek tek resim çekildi. 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki