Kale Okullarından İngilizce Dil Sınavı

Bu haber 1676 kere okunmuş.12 Nisan 2018, Perşembe - 10:18

Özel Tuzla Kale Koleji; 2017-2018 öğretim yılına her türlü teknolojik imkanlarla donatılmış (Plenataryum, teknoloji sınıfları, yüzme havuzu, paten pisti, binicilik faaliyeti alanı vb.) yeni binasında hızlı bir başlangıç yaparak adından söz ettirmeye devam ediyor.

Özel Tuzla Kale Koleji, 14-15 Nisan tarihlerinde Tuzla genelindeki okullarda okuyan 4.5.6. ve 7. Sınıf öğrencilerine yönelik İngilizce Dil Sınavları yapacak. Özel Tuzla Kale Koleji tarafından yapılacak olan İngilizce Dil Sınavları “ Avrupa dilleri ortak çerçeve programına göre hazırlanmış olup, öğrencilerin uluslararası kriterlere göre İngilizcedeki okuma ve kelime becerilerini ölçmeyi hedefleyen bir organizasyon” olarak göze çarpıyor.

İngilizce Dil Sınavları çerçevesinde Tuzla genelinde 4.5.6. Sınıflara 40’ar, 7.sınıflara ise öğrencilerin İngilizce becerilerini ölçmeyi hedefleyen 30 soru yöneltilecektir.

Özel Tuzla Kale Koleji tarafından 14-15 Nisan tarihlerinde düzenlenecek olan İngilizce Dil Sınavlarının ardından başarılı olan öğrenciler, Mayıs,  Haziran, ve Ağustos aylarında düzenlenecek kur programlarına ücretsiz dahil edilecektir

14-15 Nisan tarihinde Özel Tuzla Kale Koleji tarafından gerçekleştirilecek olan İngilizce Dil Sınavlarına Tuzla’daki 4.5.6. ve7. Sınıfta okuyan tüm öğrenciler katılabilirler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki