Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak  ve  Genel Müdür Yardımcısı A. Murat Yardımcı Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u ziyaret ettiler.

Kale Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Bahir Azak ve Genel Müdür Yardımcısı A. Murat Yardımcı, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’u ziyaretinde Kocaeli’nde yeni açılacak olan Yenilenebilir Enerji Lisesi ile ilgili bilgi verdiler.

Kocaeli Valisi Yavuz, Kocaeli’ye bu yatırımlardan dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. Vali Yavuz, Kale Okullarına duydukları güvenin tam olduğunu belirterek, “ Kale Okullarımız sahibi Bahir Azak’a teşekkür ediyoruz. Kale Okulları sahibi Bahir Azak’a ve Yönetim Kuruluna ilimize yapacakları çalışmalarda destek olmaya devam edeceğiz.  Pandemi döneminde Eğitim alanında böyle büyük Bir Yatırımdan dolayı eğitim alanında Ülkemize faydalı olduklarından dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Türkiye’de bir ilk olarak açılacak ve adından söz  ettirecek olan Yenilenebilir Enerji Lisesi, 8 bin metrekare kapalı alanı, 4 bin metrekare açık alanı ile birçok öğrenciye aldığı eğitim sayesinde yeni iş ve hizmet olanakları sunacak.