AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekili önceki dönem Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Tuzla ziyaretlerinde ilk olarak AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığını ziyaret eden Jülide Sarıeroğlu, İlçe Başkanı Suat Durak ile bir süre sohbet etti. Daha sonra AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi’ndeki çalışmaları yakından takip etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekili önceki dönem Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun ziyaretinden memnun olduklarını belirten AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, “ Genel Başkan Yardımcımız, Adana Milletvekilimiz Jülide Sarıeroğlu hanımefendiye nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Jülide Sarıeroğlu daha sonra seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Tuzla’da Tuzla Sahilde bulunan AK Parti standını ziyaret ederek, burada vatandaşlarla sohbet etti.

Jülide Sarıeroğlu kendisiyle resim çekilmek isteyenleri de kırmadı ve tek tek resim çekildi.

Tuzla ziyareti ile ilgili açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Adana Milletvekili önceki dönem Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, “ Bugün Tuzla İlçemizdeydik. Tuzla İlçe Başkanlığımızı ziyaret ederek seçim çalışmalarında kolaylıklar diledik. Daha güzel bir Tuzla için, daha güzel bir İstanbul için Binali Yıldırım’a destek veren Tuzlalılara teşekkür ediyorum” dedi.