Geri Dönüşüm ve Yansımalar Sergileri, Rumeli Kültür Merkezi'nde Sergileniyor

Bu haber 1338 kere okunmuş.20 Kasım 2017, Pazartesi - 19:37

13 sanatçının farklı tekniklerle hazırladığı Yansımalar Karma Resim Sergisi ile Tuzla Belediyesi geri dönüşüm mobil eğitim aracındaki Geri Dönüşüm Sergisi, Tuzla Belediyesi Rumeli Kültür Merkezi’nde 2 ayrı organizasyon ile beğeniye sunuldu.

Ali Naki İlhan, Zerrin Ulusu, Hayriye Kuran, Leyla Varna, Ressam Canan, Zihniye İlhan, Cennet Göltaşı, Gülnaz Akbaş, Oya Gündoğdu, Halide Yılmaz, Elif Harmanlıklı Özdemir, Bilun Uçak ve Özge Tan Çelebioğlu tarafından hazırlanan peyzaj, soyut düzenlemeler ve figüratif çalışmalar, Yansımalar sergisi ile sanatseverlerle buluştu. 

Geri Dönüşüm Mobil Eğitim Aracındaki Ürünler, Rumeli Kültür Merkezi’nde Sergileniyor
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın geri dönüşüme dikkat çekmek amacıyla hazırlattığı geri dönüşüm mobil eğitim aracındaki ürünler de Tuzla Belediyesi Rumeli Kültür Merkezi’nde “Geri Dönüşüm” sergisinde sergileniyor. Farklı atık malzemelerden yapılan ev ve süs eşyalarının sergilendiği sergide çevre ve geri kazanım bilincinin arttırılması, atıkların kaynağında ayrıştırılması ve geri dönüşümünün sağlanması için bilgi ve bilincin arttırılması amaçlanıyor.
Sergiler, 3 Aralık 2017 Pazar gününe kadar Tuzla Belediyesi Rumeli Kültür Merkezi’nde sergilenecek.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki