Gençlik Merkezi Öğrencilerinden Hayalleri Süsleyen Proje

Bu haber 754 kere okunmuş.24 Kasım 2017, Cuma - 16:19

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri, “Hayal Ağacı” projesi ile minik yüreklerin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi’nde üniversite öğrencilerinden oluşan Hayal Ağacı proje ekibi, 3 senedir yaptığı projelerle binlerce çocuğun yüzünü güldürüyor. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın desteğiyle Iğdır, Giresun, Erzurum, Tokat, Samsun, Artvin, Bayburt, Gümüşhane, Çanakkale, Muğla ve Trabzon gibi birçok ilimizde köy okullarını gezerek yöre halkıyla ve minik öğrencilerle yürekten bağ kuran Hayal Ağacı proje ekibi son etkinliğini Tuzla’da gerçekleştirdi. Hayal Ağacı proje ekibinin hafta sonu itinayla hazırladığı bilim köşesi ve vücudumuzu tanıyalım köşeleri öğrenciler tarafından heyecanla karşılandı.  Akfırat Gazi Mustafa Paşa İlkokulu öğrencileri, Dünya Çocuk Hakları Günü’ne özel ziyarette bilimsel deney ve oyunlarla keyifli vakit geçirdi.
Tuzla Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyerleri, kendilerine her konuda destek olan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki