Gelenekten Geleceğe Anadolu Rüzgarı Sergileri Başladı

Bu haber 1354 kere okunmuş.09 Nisan 2019, Salı - 15:31

Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü “ Gelenekten Geleceğe Anadolu Rüzgarı” Yıl Sonu Sergilerinin ilki olan AÇEM Merkezleri Karma Sergisi Rumeli Kültür Merkezi’nde açıldı.

Anne Çocuk Eğitim Merkezlerinin Karma Sergisi açılışına Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Derya Bacacı, Tuzla Halk Eğitim Müdürü Metin Çangır, Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Soner Can, Anne Çocuk Eğitim Merkezleri öğretmen ve kursiyerleri ile davetliler katıldı.

“ Gelenekten Geleceğe Anadolu Rüzgarı” Yıl Sonu Sergilerinin ilki olan AÇEM Merkezleri Karma Sergisinin açılışında Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı ve Tuzla Kaymakamı Ali Akça birer konuşma yaparak, emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Tuzla Kaymakamlığı, Tuzla Belediyesi, Tuzla Milli Eğitim Müdürlüğü ve Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ortaklığında düzenlenen “ Gelenekten Geleceğe Anadolu Rüzgarı” Yıl Sonu Sergilerinin ilki olan AÇEM Merkezleri Karma Sergisinde daha sonra açılışa katılanlar kursiyerlerin birbirinden güzel el emeği olan sergiyi gezdiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki