İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneği tarafından bu yıl 2.si düzenlenen GO Kart yarışlarında dernek bünyesindeki gazeteciler, Tuzla Şelale Park içindeki GO Kart tesislerinde eğlenceli bir aktivitede buluştular.

İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneği dernek bünyesinde faaliyet gösteren gazetecilere yönelik geçen yıl ilkini gerçekleştirdiği GO Kart yarışlarının 2.si gerçekleştirdi. İşletmenliğini Bestanbey Yüzbaşıoğulları’nın yaptığı Şelale Park içerisinde bulunan Karting Pistinde bir araya gelen gazeteciler, bir nebzede olsa stres atarken, eğlenceli bir sosyal aktivite gerçekleştirmiş oldular.

İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneği mensubu gazetecileri Tuzla Karting Park’ta ağırlamaktan memnun olduklarını belirten işletme sahibi Bestanbey Yüzbaşıoğulları, “ Her zaman siz değerli dostlarımıza kapımız açık” dedi.

İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneği Başkanı Oğuzhan Bayrak “Pandemi sürecinin ardından burada meslektaşlarımızla bir araya gelerek hem yorgunluğumuzu, hem de stresimizi attık. Bizlere her zaman destek veren ve tesislerini açan Bestambey Yüzbaşıoğuları’na çok teşekkür ediyoruz” dedi.