Son Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi, İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyemiz Halil Topal hayatını Gülten Ünlü ile birleştirdi. Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi’ndeki nikahta çifti sevenleri yalnız bırakmadı.

Kartal Belediyesi Bülent Ecevit Kültür Merkezi’ndeki Nikaha Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’in yanı sıra, İstanbul Avrasya Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Kartal Gazeteciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı M. Selim Akdoğan ve Yönetimi,  AYGAD Başkanı Ahmet Işıkdağ, Trafik Vakfı Başkanı Şenol Yondemir, İş İnsanı Kemal Ünlü, CHP Kartal İlçe Başkanı Efendi Argunşah ve Yönetimi, Saadet Partisi Kartal İlçe Başkanı Fehim Hava, AK Parti Pendik İlçe Başkanı Rüstem Kabil, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri, Yerel Basın, Topal ailesi ve Ünlü ailesinin sevenleri Halil Topal ve Gülten Ünlü'yü yalnız bırakmadı. 

Halil Topal – Gülten Ünlü çiftinin nikahlarını kıyan Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel nikahta yaptığı konuşmada, “Kıymetli konuklar değerli misafirler, hepiniz Halil Bey ve Gülten Hanımın nikâh törenine hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Bu dönem nikâhlar artık böyle sosyal mesafe kurallarına uymaya dikkat ediyoruz.  Güzel çiftimizi bu mutlu günlerinde yalnız bırakmak istemedik. Halil Bey bizler için çok değerli Kartal’da basın mensubu olarak çok başarılı haberlere imza atıyor. Hem ağabey hem de dost olarak uzun süredir dostumuz. Basın camiasından arkadaşları da bu mutlu gününde yalnız bırakmamış. Gelin Hanımda bizim ablamız bugün bu güzel nikâhı kıyacağım içinde ayrıca mutluyum. 

Çok değerli nikâh şahitlerimiz hem basın camiasından hem de iş ve siyaset dünyasından tanıdığımız değerli büyüklerimiz var. Bu nikâhta oldukça heyecanlıyım bir de bu benim evli olarak ilk kıydığım nikâh olacak. Ben de geçtiğimiz haftalarda evlendim” diye ifade etti.

Halil Topal Gülten Ünlü çiftinin nikahının ardından fotoğraf çekimine geçildi.

Tuzla Manşet Gazetesi olarak Halil-Gülten Topal çiftine ömür boyu mutlulular diliyoruz.