MHP Tuzla İlçe Teşkilatı, pandemi sürecinde oluşturdukları güçlü yönetim ile Mahalle Yönetimleri ve Kadın Kolları ile çalmadık kapı bırakmamak için kolları sıvadı.

Geçtiğimiz haftasonu MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür’ün telekonferansla katıldığı İlçe toplantısının ardından, çalışmalara hız veren MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer ve yönetimi, mahallelerde teşkilatlanmayı hızla tamamlayarak, sahaya çıktılar.

Kadın Kolları Başkanı Münevver Bayramoğlu’da kısa sürede yönetimini oluşturarak çalışmalarını hızlandıracağını ifade ediyor.

MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer, gece gündüz demeden çalışmalarını yürütüyor. Düzenli olarak Mahalle teşkilatlarıyla bir araya gelen Doğruer, mahalle yönetimlerinden bilgiler alıyor ve eksik noktalarda yardımcı olmaya devam ediyor.

MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer, “ Tuzla’yı Cumhur İttifakının kalesi yapacağız diyerek, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile MHP’li ve AK Partili Meclis Üyelerimizin başarılı çalışmaları ile Tuzla’mızda oluşan bu birlik ve beraberlik ortamını, gönül birlikteliği halinde sürdürmeye devam edeceğiz. Cumhur İttifakı kurulduğu günden bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada hep birlikte, Milletimizin ve Devletimizin hayrına olan çalışmalar katkı sunacağız. Amacımız Güzel Tuzla’mızı getirdiğimiz noktadan daha da ileriye taşımak ve Tuzla Halkına hizmet etmektir” dedi.