Dr. Fatma Yazıcı, Muhtarların Eşlerine Gönül Elleri Çarşısı’nı Tanıttı

Bu haber 596 kere okunmuş.14 Kasım 2017, Salı - 18:33

Muhtar eşleriyle buluşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, “Evlerinden çıkamayan yardım çekinmeye utanan ailelerimize gerçek ihtiyaç sahibi sahiplerine ulaşmalıyız. Hizmetlerimize sizlerin öncülüğünü dahil ederek birlikte güzel işler yapacağımıza ve desteklerinizle ulaşamadığımız ihtiyaç sahibi ailemiz kalmayacağına inanıyorum” mesajı verdi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, ilçenin tek kadın muhtarı Orhanlı Mahallesi Muhtarı Emel Başaran ile muhtar eşlerini Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı şubesinde ağırladı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yönetim Kurulu üyeleri, Orhanlı Mahalle Muhtarı Emel Başaran ile mahalle muhtarlarının eşleri katıldı. 

Birlikte Güzel İşler Yapacağız
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın hizmet ve faaliyetlerini komisyon komisyon anlatarak detaylı bilgi verdi. Muhtar eşlerinden sokak gönüllüsü projesi için destek beklediklerini belirtilen Dr. Fatma Yazıcı, “Sizler bizim her mahalledeki gözümüz ve kulağımızsınız. Bu projeye sizlerin öncülüğünü dahil ederek birlikte güzel işler yapacağız ve desteklerinizle ulaşamadığımız ihtiyaç sahibi ailemiz kalmayacak” dedi.
Yöneticilerin görevli oldukları yerde her soruna vakıf olması gerektiğini vurgulayan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı, konuşmasında ifadeleri kullandı: “Kendi çatımız altında yaşayan insanların sorunları bilmek ve onlara yardım elini uzatmak bizim manevi sorumluluğumuzdur. Bu manevi sorumluğumuzu paydaşlarımızı arttırarak mümkün olduğunca hakkıyla yerine getirmek için çalışıyoruz. Kadın gözüyle bu çalışmaların içerisinde yer almak, bir kadının bakışıyla anlamak için gönüllü ağımız ağırlıklı olarak kadınlarımızdan oluşuyor. Kadınlara çok güveniyoruz ve desteklerinizi bekliyoruz. Evlerinden çıkamayan, yardım istemeye çekinen, ihtiyacını söylemekte utanan ve gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaşmalı, sosyal dengeyi mutlaka sağlamalıyız” 

Dr. Fatma Yazıcı ve Muhtar Eşleri Karşılıklı Hediyeleşti
Orhanlı Mahallesi Muhtarı Emel Başaran ve Aydıntepe Mahallesi Muhtarı Murat İlhan’ın eşi Melike İlhan, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı’ya çiçek hediye etti. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eşi Dr. Fatma Yazıcı da misafirlerine Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı El Sanatları Komisyonu’nda ihtiyaç sahibi kadınlar tarafından yapılan ev aksesuarlarını hediye etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki