Dağçatı Dernek Başkanı Levent Ayaz Görevi Devretti

Bu haber 740 kere okunmuş.13 Kasım 2017, Pazartesi - 16:24

Bayburt Dağçatı Köyü Dernek Başkanı Levent Ayaz, 2011 yılından beri yürüttüğü Dernek Başkanlığı görevini Serkan Aydın’a devretti.

Daha önce Bayburt Dağçatı Köyü Derneği Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüten Serkan Aydın’a görevi devreden Levent Ayaz, dernek başkanlığı görevini keyifle yaptığını ve aldıkları kararı derneğin ileri gelen büyükleri ve üyelerin destekleriyle aldıklarını belirtti.

1997 yılında kurulan Bayburt Dağçatı Köyü Derneği Başkanlığını 2011 yılında devralan ve kısa sürede derneğe bir bina yaparak dernekçilikte yeni bir çağ açan Levent Ayaz, gençlerin önünü açmak adına bu kararı aldıklarını ve Gençlik Kolları Başkanı Serkan Aydın’a devrettiğini belirtti.

Kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla görevi Serkan Aydın’a devrettiğini belirten Levent Ayaz,

“ 2011 yılından itibaren Başkanlığını yürüttüğüm Bayburt Dağçatı Köyü Dernek Başkanlığı’nı Gençlik Kolları Başkanlığımı yapan Serkan Aydın kardeşime devrettim.

Bu bir bayrak değişimidir. Bizden sonra geleceklere örnek olması için değerli üyelerimizin oy birliği ile seçmiş bulunuyoruz. Bugüne kadar desteklerini bizlerden esirgemeyen üyelerimize ve dostlarımıza çok teşekkür ederim. Ülkemiz, Bayburtumuz, Tuzlamız ve Köyümüz için hayırlı olsun. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim ve kaim eyleyesin” ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki