Cefakar Tuzlalılar Kahvaltıda Buluştu

Bu haber 2033 kere okunmuş.17 Aralık 2017, Pazar - 16:02

Tuzlaspor Taraftar Grubu Cefakar Tuzlalılar Lagos Balık Restaurant’ta kahvaltılı bir programda bir araya geldi. Kahvaltıya siyasi parti ilçe başkanları, işadamları ve esnaflar da katıldı.

Lagos Balık Restaurant’taki kahvaltıda bir konuşma yapan Tuzla Taraftarlar Derneği Başkanı Nafiz Hacıalioğlu, “ Biz Cefakar Tuzlalılar olarak Tuzlaspor’umuza BAL Ligi’nden bu yana destek oluyoruz. Cefakar Tuzlalılar Taraftar Grubu olarak birlik ve beraberlik için varız. Bundan önce de olduğu gibi bundan sonra da Tuzlasporumuzu deplasmanlar ve iç sahaları dahil her yerde desteklemeye hazırız. Ligde sıkıntılı günler yaşayan mavi-beyazlı takımımızın ikinci yarıda kendini toparlayacağını ve layık olduğu yere geleceğine inanıyoruz. Taraftar grubumuza destek olan siyasilerimize, sanayici iş adamı ve esnafımıza, basınımıza ve cefakar taraftarlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Tuzlaspor Taraftar Grubu Cefakar Tuzlalılar Lagos Balık Restaurant’ta düzenlediği kahvaltıya katılan siyasi parti ilçe başkanları da birer konuşma yaparak, her zaman Cefakar Tuzlalılar’ın yanında olduklarını ifade ettiler.

Cefakar Tuzlalılar Taraftarlar Grubu Başkanı Nafız Hacıalioğlu ve Başkan Yardımcısı Mert Erkut kuruluşundan bu yana gruplarına maddi ve manevi destek olan siyasilere, sanayici iş adamı ve esnaflara ve basına teşekkür belgesi vererek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki