Büyük Birlik Partisi’nde Görev Değişimi

Bu haber 5571 kere okunmuş.05 Haziran 2018, Salı - 18:30

Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanlığı’nda görev değişimi yaşandı. Daha önce BBP’den Milletvekili Aday Adayı olan Nafız Hacıalioğlu Teşkilat Başkanlığı görevine getirildi.

Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanlığı’nda yeni görevlendirmeler yapıldı. İlçe binasında gerçekleştirilen görev dağılımında daha önce Büyük Birlik Partisi’nden Milletvekili Aday Adayı olan Nafız Hacıalioğlu Teşkilatlandırma Başkanı olurken, Kadın Kolları Başkanlığı’na Aysel Gülaçtı ve Alperen Ocakları Başkanlığı’na da Ferhat Akbulut getirildi.

Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen yeni görevlendirmelerde bir konuşma yapan İlçe Başkanı Cüneyt Şahin, “ Bugün burada teşkilatımıza ve yönetimimize yeni katılan arkadaşlarımızı sizlere tanıtmak istiyorum. Nafız kardeşimizi tanıyorsunuz zaten. Kendisi Milletvekilliği Aday Adaylığını partimizden yapmıştı. Kendisi aday olamamasına rağmen bizleri yalnız bırakmadı. Kendisi partimizde siyaset yapmaya devam etme kararı aldı. Bizde diğer teşkilatlandırma başkanımızın uzun zamandan beri yapmış olduğu çalışmalardan dolayı yorgun olduğunu gözlemledik. Kendisini daha pasif bir göreve atayarak, Nafız kardeşimizi Teşkilatlandırma Başkanımız olarak atadık. Hayırlı, uğurlu olsun. Alperen Ocakları Başkanlığımıza da Ferhat Akbulut kardeşimizi getirdik. Ayrıca Aysel Gülaçtı ablamızı da Kadın Kolları Başkanlığımıza getirdik. İnşallah Büyük Birlik Partisi, Tuzla’da büyüyerek çalışmalarına devam edecektir” dedi.

Konuşmasında 24 Haziran seçimlerine de değinen Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin, “ Cumhur İttifakı’na vermiş olduğumuz desteğin sonuna kadar arkasındayız. Büyük Birlik Partisi olarak, AK Parti’ye desteklerimizden dolayı oylarımızı AK Parti’ye vereceğiz. Büyük Birlik Partisi’ni küçük görenler şunu iyi bilsin ki, bu dava çok büyük bir davadır” dedi.

Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanlığı Teşkilatlandırma Başkanlığı’na getirilen Nafız Hacıalioğlu’da yaptığı teşekkür konuşmasında, “ Biz buraya bir aile olmak için geldik. Milletvekilliği Aday Adaylığımda bana destek olan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah Büyük Birlik Partisi Tuzla’da adı gibi büyük bir parti olacaktır. Beni bu göreve layık gören Cüneyt Şahin Başkanıma teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki