Büyük Birlik Partisi Tuzla TUGADER ile Kahvaltıda Buluştu

Bu haber 1061 kere okunmuş.11 Şubat 2018, Pazar - 17:54

Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Yönetimi Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER) yönetimiyle kahvaltıda bir araya geldi.

Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin ve yönetiminin, Tuzla Gazeteciler Derneği (TUGADER) yönetimiyle bir araya geldiği kahvaltıya; BBP İl Başkan Vekili Hayrettin Çınar, Yönetim Kurulu Üyeleri ve 1. Bölge Başkanı Kadir Turan ve İl Sekreteri Müjdat Durak’da katıldılar.

Kahvaltıda bir konuşma yapan Büyük Birlik Partisi (BBP) Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin, “ Tuzla’mızın basın mensubu arkadaşlarımıza bizleri kırmayıp kahvaltımıza katıldıkları için teşekkür ediyorum. Bildiğiniz üzere ülkemiz sınırlarını korumak amaçlı, Afrin’e yönelik Zeytindalı Harekatı başlamıştır. Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu süreçte, siz değerli basın mensuplarına da çok büyük görevler düşüyor. Bizlerde ülkesini seven ve vatanperver bireyler olarak yapılan bu operasyonun sonuna kadar destekçisiyiz. Üzerimize düşen tüm sorumlulukları sonuna kadar yerine getirmeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum. Vatanımızın her zerre toprağını korumak için canımızı vermeye hazırız. Sizlerin huzurunda buradan Afrin’de vatanımızın bölünmezliğini korumak, bizleri ve vatanımızı korumak için yılmadan mücadele eden Mehmetçiklerimizin alnından öpüyorum” dedi.

Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin konuşmasında, “Partimiz hakkında çıkan Anti Atatürkçü olduğunu dile getiren kişilerin bilmesini isterim ki, biz Büyük Birlik Partisi olarak Atamızın yolundan hiçbir zaman ayrılmayacağız ve onun ilke ve inkılaplarını hiçbir zaman yok saymayacak, adına laf getirmeyecek kadar Atatürk sevdalısı bir parti olduğumuzu dile getirmek istiyorum. Saygıdeğer basın mensupları her zaman doğru, tarafsız ve ilkeli yayın yaptığınız için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu kutsal vazifenizde her daim yanınızda olacağımıza Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Teşkilatı olarak söz veriyorum” dedi.

Büyük Birlik Partisi İl Başkan Vekili Hayrettin Çınar’da yaptığı konuşmada, gündeme dair konuşma yaparak, Büyük Birlik Partisi olarak Afrin Harekatında kahraman Mehmetçiklerimizin yanlarında olduklarını belirtti.

Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Yönetiminin kahvaltısı edilen duanın ardından toplu resim çekimiyle sona erdi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki