Büyük Birlik Partisi Şifa Seçim İrtibat Bürosu Açıldı

Bu haber 5357 kere okunmuş.05 Haziran 2018, Salı - 12:24

Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanlığı Şifa Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu Açıldı. Şifa Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde açılan BBP Seçim İrtibat Bürosu açılışını AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin birlikte yaptılar.

Büyük Birlik Partisi Şifa Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu açılışına AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Yönetimi, BBP Tuzla İlçe Yönetimi ve Mahalle sakinleri katıldılar.

Büyük Birlik Partisi Şifa Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu açılışında bir konuşma yapan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, 24 Haziran Seçimlerinin hayırlı olması temennisinde bulunurken, seçim çalışmaları hakkında BBP Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin’den bilgi aldı.

Büyük Birlik Partisi Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin’de yaptığı açıklamada, “ İnşallah 25 Haziran sabahı çok daha güzel bir güne uyanacağız. Bizler diğer partiler gibi sadece bu seçimi düşünmüyoruz. Bizim hedefimiz 2053 yılıdır. Bu yüzden her daim bizler BBP olarak, bizden istenen her görevde AK Parti ile yan yana olacağız. Katılımlarından dolayı AK Parti Tuzla İlçe Başkanımız Suat Durak ve yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki