Bingöllüler İftarda Buluştu

Bu haber 637 kere okunmuş.26 Mayıs 2018, Cumartesi - 14:40

Tuzla’da yaşayan Bingöllüler Tuzla Şelale Park’ta iftarda bir araya geldiler. İftara Tuzla’da bulunan Bingöl Dernekleri katıldılar.

Şelale Park’ta Dernekler Platformu alanında kurulan masalarda hep birlikte iftarlarını açan Tuzla Bingöllüler Dernekleri iftarına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Yönetimi, MHP Tuzla İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu ve Yönetimi, AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, Tuzla Belediye Meclis Üyeleri, Adaklı Dernek Başkanı Şahin Gölge, Tuzla’da yaşayan Bingöllüler ve diğer derneklerin yöneticileri katıldılar.

Tuzla Bingöllüler Derneği iftarında bir konuşma yapan Cahit Aygüç, “ Ramazan ayının bu mübarek gününde; barışın, hoşgörünün, kardeşliğin ve sevginin ayıdır Ramazan. Bizde Tuzlamızda bütün hemşeri derneklerimize gönlümüzü açıp, aynı sofrayı paylaşıyoruz. Bunun için Yüce Allah’a şükrediyoruz. Derneklerimiz adına bizleri burada ağırladıkları için Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya da sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin” dedi.

Tuzla Bingöllüler İftarında bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’da, “ Ramazan ayınızı tebrik ediyorum. Tuzla’da bütün hemşeri derneklerimizle ve 17 mahallemizde yaptığımız iftarlarda aynı sofraları paylaşıyoruz. Aynı sofrada yemek yiyebilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Tuzla’daki birlik ve beraberlik buradaki hemşeri derneklerimiz sayesinde daha da arttı. Belediye Başkanı olduğumuz zaman şunu söyledik, herkesle bir arada olacağız dedik. Tuzla’mız Marinasıyla, Şelale Parkıyla aranan bir ilçe olmuştur. Bunları başardıysak sizlerle birlikte başardık. Ben şimdiden Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki