Bayburtlular Levent Ayaz’la “Devam” Dedi

Bu haber 843 kere okunmuş.08 Ekim 2017, Pazar - 19:07

Tuzla Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Olağan Kongresi’ni yaptı. Kongrede delegeler mevcut Başkan Levent Ayaz’la devam dedi.

Tuzla Beyzade Restaurant’ta gerçekleştirilen kahvaltılı Tuzla Bayburtlular Derneği Olağan Kongresine Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Başkanı Faruk Kılıçarslan, İstanbul’da bulunan Bayburt Dernek Başkanları, delegeler ve misafirler katıldılar.

Tuzla Bayburtlular Derneği Olağan Kongresi divan heyetinin seçilmesinin ardından başladı. Geçmiş dönem faaliyet raporlarının okunmasıyla devam eden kongrede bir konuşma yapan Tuzla Bayburtlular Dernek Başkanı Levent Ayaz kongreye katılan herkese teşekkür ederken, “ Kurucu Başkanı olduğum Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Tuzla Şubemizin 1. Olağan Kongresine katılarak bizleri onurlandıran Başta Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’ya, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Genel Başkanımız Faruk Kılıçarslan’a, Kongremizin Divan Başkanlığı’nı yapan Cengiz Tayfur’a, Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Kadın Kolları Başkanımız Zeynep Nergis’e ve bu görevi yeniden bizlere layık gören değerli hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Tuzla Bayburtlular Derneği Olağan Kongresi’nde yeniden başkan seçilen Levent Ayaz, önümüzdeki dönemde yapacakları çalışmalardan da bahsederek, dernek olarak gerçekleştirecekleri faaliyetlerden bahsetti.

Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Başkanı Faruk Kılıçarslan’da yaptığı konuşmada, yeniden Tuzla Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Başkanı seçilen Levent Ayaz ve yönetimine başarılar diledi.

Tuzla Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Kongresinde bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ Kongrenizin hayırlı olmasını diliyorum. Önceden emeği geçenlere, bundan sonra seçilenlere ve hizmetler yapacak olan kardeşlerimize başarılar diliyorum. Allah birlik ve beraberliğinizi bozmasın. Sizin yapacağınız her çalışmanın ülkemizin gelişimine büyük katkısı olacağını düşünüyorum. Dernekçilik zordur. Bunu başarabilen sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Tuzla Bayburt Kültür ve Yardım Derneği Kongresinin ardından yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

 

Levent Ayaz Başkan

Abdullah Bayram

Aslan Arslan

Çıray Karanfil

Erhan Tetik

İbrahim Karanfil

İkram Araz

Muammer Terzi

Mehmet Yıldız

Mustafa Durmuş

Mükremin Aktaş

Necip Okumuş

Oğuzhan Bayrak

Osman Ruşen

Sadi Kurcan

Serkan Aydın

Şaban Ayaz

Sefa Kurcan

Oktay Cebeoğlu

Fatih Çalışkan 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki