Başkanlardan Kedi Evi’ne Ziyaret

Bu haber 580 kere okunmuş.12 Kasım 2018, Pazartesi - 11:17

Sokak Hayvanlarının korunması, barınması ve gıda ihtiyaçlarının karşılanması için Tuzla’nın farklı noktalarına Kedi Evi yerleştiren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı Mercan’da bulunan Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kedi Evi’ni ziyaret ettiler.

Tuzla Belediyesi tarafından Mercan Bölgesi’nde açılan Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kedi Evi, uzun zamandır hizmet veriyor. AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı Fidan Dikimi programının ardından bölgede bulunan Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kedi Evini ziyaret eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı ve partililer, burada bulunan görevli personelden bilgiler aldılar. Tuzla Belediyesi Kent Konseyi Kedi Evi’nde kedileri seven ve onlara yem veren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, kanatları sağlam olan fakat ayaklarından dolayı uçamayan yaralı martıyla da yakından ilgilendiler.

Başkan Yazıcı yaralı martının tedavisinin yapılması noktasında Tepeören’de bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Hayvan Barınağı’na göndereceklerini iyileştikten sonra doğaya bırakacaklarını ifade ederek yaralı martıyla yakından ilgileneceklerini ifade etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki