Başkan Yazıcı ve Eşi, İlkokul Öğretmenini ve Emekli Öğretmenleri Ziyaret Etti

Bu haber 667 kere okunmuş.24 Kasım 2017, Cuma - 16:22

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı,  24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle ilçemizde yaşayan emekli öğretmenleri ziyaret etti. Program, Başkan Yazıcı’nın ilkokul öğretmeni Abdulkadir Gencer’i ziyaret ile başladı.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Yaşlılar Komisyonu’ndan sorumlu gönüllü Meral Özdemir ve Kadın Kent Gönüllüleri, emekli öğretmenleri 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ziyaret etti. Program, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın ilkokul öğretmeni Abdulkadir Gencer’e ziyaret ile başladı. Başkan Yazıcı, ilkokul öğretmeni Abdulkadir Gencer ile sohbet ederek ilkokul sıralarındaki anıları tazeledi.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı’nın sonraki ziyareti Tuzla’nın ilk edebiyat öğretmeni Meral Özsoy oldu. Sınıf öğretmeni Şerafettin Taçoğlu ve 49 yıldır binlerce öğrenci yetiştiren sınıf öğretmeni Gülsüm Akbulut, müzik ve resim öğretmeni Sevin Eren ve emekli tarih öğretmeni Fuat Ertunç Çetin’i ziyaret eden Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, ziyaretlerinde duygu dolu anlar yaşadı.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, öğretmenlik gibi kutsal bir vazifeyi yerine getiren öğretmenlere çiçek, çikolata ve saat hediye etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki