Başkan Yazıcı ve Eşi, Çocuklarla Gönül Gönüle

Bu haber 654 kere okunmuş.18 Eylül 2018, Salı - 15:01

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı’nın düzenlediği piknikte çocuklar ve gençlerle buluştu. Sevgi çemberine alınan Yazıcı çifti, çocuklar ve aileleri ile unutulmaz bir gün daha yaşadı.

Tuzla Belediyesi Gönül Elleri Çarşısı Aileyi Güçlendirme Komisyonu ve Çocuk-Gençlik Komisyonu, Tuzla Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Gençlik Kampı ve Mesire Alanı’nda piknik düzenledi. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, Kadın Kent Gönüllüleri ile komisyonlara kayıtlı çocuklar ve ailelerini yeni eğitim yılı öncesinde bir araya getiren piknikte karşılıklı sevginin, paylaşmanın ve birliğin en güzel kareleri fotoğraflara yansıdı. Piknikte tüm masaları gezerek aileler ve çocukları ile görüşen Yazıcı çifti, samimi ortamda keyifli bir gün yaşadı.

Çocuklarımızı Ayrı Bir Yere Koyarak Hizmet Ediyoruz
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, piknikte yaptığı konuşmada çocukların toplumdaki yeri ve çocuklara verdiği önemi dile getirdi. Başkan Yazıcı, “Bugün pikniğimize davet ettiğimiz ve bizi onurlandıran siz değerli aileler ve bizim için hayatı ve bugünü anlamlı kılan sevgili çocuklarımıza teşekkür ederim. Çocuklarımız; bizim geleceğimiz, en kıymetli varlığımız. Ülke veya birey olarak ne kadar iyi olursak olalım çocuklarımızı eğer iyi yetiştiremezsek, çocuklarımız geleceğe dair iyi hazırlıklı olamazsa bizim ne mal varlığımızın, ne de ülkemizin ve bireysel kazanımlarımızın bir önemi yoktur. Geleceği emanet edeceğimiz çocukların donanımlı, bilgili, becerikli, kabiliyetli, öz güveni olan ve geleceğe umutla bakan çocuklarımız olması için çalışıyoruz. Çocuklarımızı ve sizleri seviyoruz. Tuzla halkı için hizmet ederken çocuklarımızı apayrı bir yere koyarak hizmet ediyoruz. Size hizmet etme fırsatı verdiği için Rabbim’e şükrediyorum” dedi.
Piknik, sabah kahvaltısı ile başladı, çeşitli etkinlikler ve gösterilerle devam etti. Sandalye kapmaca, İllüzyon gösterisi, animatörler ve palyaçolar ile keyifli saatler yaşayan çocuklar, oyun havuzlarında da doyasıya eğlendi.
Pikniğe katılan aileler, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı ile bol bol hatıra fotoğraf çektirdi, organizasyon ve kendilerine sunulan imkanlar için Yazıcı çiftine için teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki