Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, TFF 1. Lig’e yükselerek tarihi bir başarıya imza atan Tuzlaspor’u ziyaret etti.

Antalya’da oynanan Play-Off 1. Lige Yükselme maçlarında rakiplerini bir bir yenen Tuzlaspor, Final maçında Manisa FK’yi penaltı atışları sonucunda yenerek 1. Lige yükselme başarısını göstmişti. Bu sezon yükseldiği TFF 1. Lig’de sezona Şampiyonluk parolasıyla giren Tuzlaspor, sezonu 14 Eylül Pazartesi günü deplasmanda Akhisarspor maçıyla açıyor.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Antalya’da oynanan 1. Lig’e Yükselme Play-Off Final maçında Tuzlaspor’u yalnız bırakmayarak tribünde desteklemişti.

Başkan Yazıcı, Tuzlaspor Tesislerini ziyaret ederek Kulüp Onursal Başkanı Fevzi İlhanlı ile bir süre sohbet ettikten sonra, Tuzlasporlu Futbolcularla bir araya gelerek yeni sezon için başarılar diledi.

uzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “Tuzla’nın ismini tüm Türkiye’ye bir kez daha duyurdunuz. Türk Futbolunda bir marka olan Tuzlaspor’umuzu bu başarısından dolayı tebrik ediyorum ve sizlerden Süper Lig’e çıkma sözü istiyorum. Bu zorlu lig maratonunda Belediye olarak her zaman yanındayız” dedi.

Başkan Yazıcı’nın yapmış olduğu ziyarette Tuzlaspor Onursal Başkanı Fevzi İlhanlı, Tuzlaspor Yöneticileri Ali Kanıçok ve Erol Arik, Tuzlaspor Teknik Direktörü Taner Taşkın ile Futbolcular hazır bulundu.