Başkan Yazıcı, “Nostaljik Tren” Dedikodularına Son Noktayı Koydu

Bu haber 752 kere okunmuş.14 Kasım 2017, Salı - 19:50

“Sahilime dokunmacılar”ın ortaya attığı iddialara Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’dan espirili ve noktayı koyacak bir açıklama geldi.

Dönem dönem gündeme gelen “Nostaljik Tren” dedikoduları ile alakalı Başkan Yazıcı’dan bütün dedikoduları bitirecek bir açıklama geldi. Bir fıkra ile iddialara cevap veren Başkan Yazıcı, yapmış olduğu açıklama ile gülümsetti.

Amaç İki Yakayı Birleştirmek
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, treni oraya koymalarının sebebinin iki yakayı birleştirmek olduğunun altını çizerken, “İki yakayı birbirine ücretsiz birleştireceğiz dedik ve birleştirdik. Buradaki amaç iki yakayı birleştirmek ve insanların sadece bir yerde toplanmasını engellemek.” diye ifade etti.

Sahilime Dokunmacılar Sahnede
“Sahilime dokunmacı”lardan 4 tanesinden birinin yazdığı yazıyı hatırlatan Başkan Yazıcı, “Bakın arkadaşlar tam ibretlik bir şey diyor ki ben Soruyorum Tuzla Belediyesine, ben de cevap veriyorum şimdi. 
Diyor ki sizin nostaljik tren olarak adlandırdığınız bizim ise rant treni dediğimiz tren bu tren kime aittir? 
İstanbul Büyükşehir Belediyesi mi? 
Tuzla Belediyesi mi? 
Yoksa Marinaya mı? 
Marina sahiplerine mi? 
Burada yine yumuşasın diye fıkra anlatacağım. Vatandaşın birisi uzun bir süreli gurbetten geldikten sonra özelliklede sormuş hanım nasılsın falansın diye. Çocukları da görmüş böyle boyu boyuna.
Demiş ki bu kim demiş , demiş ki sen gittiğin de 3 yaşındaydı Ahmet, Bu kim demiş , sen gittiğinde 2 yaşındaydı Mehmet, Bu, sen gittiğin de daha hamileydim Ali, eee şu kim demiş şu şu yoğurdunu yiyen , demiş ki o da oturmuş yoğurdunu yiyor sana baba mı diyor. 
Şimdi ya arkadaş sana ne para alınmıyor, bir şey yapılmıyor hiçbir şey yok, kimse yok para alınması yok yani sana ne, niye soruyorsun, Marinaya ait olduğunu her platformda söylüyorum ama arkadaşlar bu kime ait parasız gidip geliyor, bide mazot yakıyor, bu ya kime ait olduğunun ne önemi var.
İkincisi çok garip şeyler orda bir gündem oluşturulmaya çalışılıyor ve ben de şaşkınlık için de geliyorlar işte Başkanım daha bana söylemeyin diyorum hiç de canımı sıkmayacağım hiç de umursamayacağım bana bazen söylüyorlar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki