Başkan Yazıcı, Cefakar Tuzlalılarla Yemekte Bir Araya Geldi

Bu haber 722 kere okunmuş.04 Mart 2019, Pazartesi - 10:46

Tuzlaspor Taraftar Grubu Cefakar Tuzlalılar, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile yemekte bir araya geldiler.

Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’ndeki yemeğe Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk, Cefakar Tuzlalılar Tribün Lideri Nafız Hacıalioğlu ve ailesi, Tuzlaspor’a gönül vermiş Cefakar Tuzlalılar taraftar grubu üyeleri katıldılar.

Cefakar Tuzlalılar yemeğinde bir konuşma yapan Nafız Hacıalioğlu, “ Cefakar Tuzlalılar olarak aile olduğumuzu burada bir kez daha kanıtlamış olduk. Kurulduğumuz günden bu yana 8 yıldır Cefakar Tuzlalılar olarak Sadece tribünlerde değil, spor camiasında değil, tribün dışında da dostluğu, abi kardeşliği, acı günümüzü tatlı günümüzü birlikte yaşıyoruz. Buraya gelen bütün kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bizlere her zaman desteğini veren Tuzla Belediye Başkanımız Şadi Yazıcı’ya şahsım adına ve grubum adına teşekkür ediyorum” dedi.

Cefakar Tuzlalılar yemeğinde bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı ve Tuzlaspor eski Kulüp Başkanı Ahmet Çabuk, “ Tuzlaspor kurulalı çok yıllar oldu. Ama Cefakar Tuzlalıları birlikte kurduk. Bu oluşumun oluşmasında bizlerin yanında olan Tuzla Belediye Başkanımız Şadi Yazıcı’ya teşekkür ediyorum. Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı, Tuzlaspor’un almış olduğu başarılarda en büyük mimar oldu. Biliyorsunuz 31 Mart’ta bir yerel seçime gidiyoruz. Şuana kadar hiçbir toplantımızda hiçbir siyasi konuşma yapmadım. Sizden bu akşam özellikle bir ricam var. Biz Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı ile Tuzla’yı çok farklı bir kimliğe büründürmüş olduk. Dolayısıyla Belediye Başkanımız 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde yeninden Belediye Başkan Adayımız oldu. Benim sizden ricam 31 Mart akşamına kadar sokak sokak, kapı kapı, bir Tuzlalı’nın abisini tekrar Belediye Başkanı seçme zorunluluğu var. Eğer ki, Tuzlaspor’un daha güçlü olmasını istiyorsak, Tuzlanın daha güzel bir kimliğe kavuşmasını istiyorsak, Tuzla’nın en az bir 5 yıl daha Dr. Şadi Yazıcı’ya ihtiyacı var. 31 Mart akşamına kadar Sayın Belediye Başkanımız için kapı kapı dolaşmak noktasında bir söz almak istiyorum. Söz veriyor musunuz?” sözlerine Cefakar Tuzlalılar hep bir ağızdan “ Evet” diyerek karşılık verdiler.

Cefakar Tuzlalılarla yemekte bir araya gelen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ Biz İstanbul Tuzla’dan başlar derken, Tuzla’yı İstanbul’dan saymayanlarla hep birlikte mücadele ettik. Tuzla şuanda İstanbul’un en gelişen, parlayan yıldızı olarak varsa bunun altında Cefakar Tuzlalılarında payı vardır. Sizlere teşekkür ediyorum. Tuzla’da 10 yıldır hizmet ediyoruz. Biz Tuzla’yı daha iyi bir noktaya getirebilmek için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Konuşmasında Belediye Başkanı olduğu dönemde Tuzlaspor’un maçlara bile çıkamayacak durumda olduğunu belirten Başkan Yazıcı, “ Göreve geldiğimizin 3. Yılı idi. Bana eski kulüp başkanları ve yönetimleri gelip Tuzlaspor’a sahip çıkmamız gerektiğini, takımın maçlara çıkamayacak durumda olduğunu belirttiler. Bu bana Cuma günü söylendi. Biz de Cumartesi akşamı saat 9 veya 10’du, Ahmet Çabuk’la beraberdik. Tuzlaspor’u kurtarmak için elimizden geleni yapacağız dedik. Ahmet Çabuk’a yarın kongreye gidiyorsun ve yönetimi oluşturup yönetimi alıyoruz dedik. Ondan sonra başarılar peş peşe gelmeye başladı. Hep birlikte el ele vererek 3 yıl içinde Şampiyonluklarla o kısa zamanda oraya gelebilmek kolay bir şey değildi. Destek veren tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Tuzla’nın adını duyuracak her hizmet bizim için değerlidir. Biz her hizmetimizi Tuzla’nın adını duyurabilmek için yaptık. Marinamızı, sahilimizi Tuzla’ya gelen insanların sayısı artsın diye yaptık. Şampiyon bir Tuzla için Cefakar Tuzlalılar elinden geleni yapmaya hazır mısınız?” dedi.

Başkan Yazıcı, Cefakar Tuzlalılar’dan “ Gönül Verdik Mavi Beyaza” şarkısını tekrarardan söylemelerini isterken, “ Biz Tuzla’ya hizmet etmeye gönül verdik. Gençliğimizi ve canımızı alsa da feda olsun Tuzla'ya ” diyerek sözlerini noktaladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki