Başkan Yazıcı, Bir Kez Daha Yılın Belediye Başkanı Ödülünü Aldı

Bu haber 807 kere okunmuş.02 Şubat 2018, Cuma - 17:58

2017 yılında başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği ödül olmak üzere 4 farklı ödülle ödüllendirilen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya 2018 yılının ilk aylarında bir ödül daha geldi.

Tuzla’da yaptığı hizmetler ile 2017 yılında 4 ödüle layık görülen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya bir ödül de 8. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri’nden geldi. 39 dalda ödülün verildiği 8. Uluslararası Buhara Medya Ödül Töreni Ankara Sheraton Otel’de gerçekleştirildi. Ece Erken ve Levent Kol’un sunumuyla gerçekleşen ödül törenine, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu ile milletvekilleri siyasetçiler, sanatçılar ve yurt dışı temsilciliklerinden bir çok bürokrat katıldı. Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın ‘Yılın Belediye Başkanı’ ödülünü, kendisini temsilen Tuzla Belediyesi Başkan Yardımcısı Dr. Turgut Özcan aldı.
Meclis Başkanı İsmail Kahraman’ın ’15 Temmuz Kararlılık ve Milli İrade Ödülü’  aldığı gecede ‘Yılın Bakanı Ödülü’nü T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sarıeroğlu aldı. Zeytin Dalı harekatına ilişkin milli birlik ve beraberlik mesajı veren Kahraman, 15 Temmuz hain darbe girişimine de atıfta bulunarak, “Bu milletin birlik ve beraberliğini kimse bozamayacak” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki