Tuzla Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Cumhur İttifakı Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı’ya Aydıntepe ve İçmeler Mahallesi esnaf ziyaretinde AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Meclis Üyesi Adayları Ahmet Çabuk, Murat Kant, Erkan Hancı, Hakan Yıldızcı ve Kamil Şengül’de katıldılar.

Aydıntepe ve İçmeler Mahallesi’ndeki esnafları tek tek gezen Cumhur İttifakı Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, esnaflarla sohbet etti ve onların sorunlarını dinledi. Çay ocağında esnaflarla çay içen Başkan Yazıcı’ya esnaflar teşekkür ettiler.

Caddeden geçen vatandaşlarla da ayaküstü sohbet eden Cumhur İttifakı Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, tavla oynayan iki vatandaşa da bol şanslar diledi.

Aydıntepe ve İçmeler Mahallesi esnafı Tuzla Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür ederken, “ Biz Başkanımızdan Memnunuz, Ustalık Dönemi Şimdiden hayırlı olsun” temennisinde bulundular.