Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Anadolu Ajansı’nın (AA) düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılarak 3 kategoride beğendiği fotoğrafları oyladı.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AA'nın düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylaması için AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin yurt içi ve dışında çektiği, "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerindeki fotoğrafları inceledi. Fotoğraflar hakkında bilgi alan Başkan Yazıcı, haber kategorisinde Tayfun Coşkun’un çektiği, ‘ABD’de dokturun koronavirüs yorgunluğu’ fotoğrafına, spor kategorisinde Ashraf Amra’nın ‘Gazze sahilinde spor’ fotoğrafına ve yaşam kategorisinde Juancho Torres’in ‘Kolombiya’da okullarda ev yapımı maske’ fotoğrafına oy verdi.

“Anadolu Ajansı’nı Tebrik Ediyorum”

Fotoğraf yarışmasını değerlendiren Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Anadolu Ajansına teşekkür ederek şunları söyledi. “Öncelikle böyle güzel bir yılın fotoğraf yarışmasını düzenleyen Anadolu Ajansı’nı tebrik ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Önemli ve güzel, gerçekten beğenerek, seçmekte çok zorlandığım ama birkaç tanesini beğendim ve oy kullandım. Anadolu Ajansı bizim. Tabi ki gerek bir kamu görevlisi olarak gerek bir vatandaş olarak medya her zaman bizim için bir duyurudur, bilgilenmedir. Türkiye’de ise bunu en iyi yapan Anadolu Ajansı’nı tebrik ediyorum. Dünya’da ses getiren haberleri ve yapmış olduğu çalışmalar ile beraber Dünya’da da damgasını vurmuş Anadolu Ajansı’nı kutluyorum. Şahsım ve ülkem adına teşekkür ediyorum. Emeği geçen ve çalışan herkese yürekten teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.