Başkan Şadi Yazıcı, MHP Tuzla İlçe teşkilatını ziyaret etti...

Bu haber 606 kere okunmuş.22 Ocak 2019, Salı - 16:00

Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, MHP Tuzla İlçe Başkanlığının daveti üzerine, MHP Tuzla İlçe binasında İlçe Başkanı Erdem Doğruer ve il ve ilçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda partililer ile bir araya geldi.

Tuzla’da 24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından, AK Parti ve MHP’de 31 Mart 2019 yerel seçimler için de Cumhur İttifakı’nın devamına karar vermişti. AK Parti’li Tuzla Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, dün akşam saatlerinde, MHP Tuzla İlçe Başkanlığının daveti üzerine ilçe binasında ilçe yöneticileri ve partililer ile bir araya geldi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, MHP Tuzla ilçe Binasında, İlçe Başkanı Erdem Doğruer ve ilçe yöneticileri, MHP İstanbul İl Yöneticileri ve İl ve ilçe delegeleri, MHP Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı Volkan Beşiroğlu, MHP Tuzla Kadın Kolları Başkanı Demet Gültürk, Tuzla Ülkü Ocakları Başkanı Kerim Cebeci’nin yanı sıra çok sayıda partili ile bir araya geldi.

MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer, yaptığı açıklamada şunlara değindi;

Kıymetli Belediye Başkanım, Her Bir Birbirinden Kıymetli MHP Eski İlçe Başkanlarım, Ülkü Ocakları Başkanım, Eski Ocak Başkanlarım Yönetim Kurulum Kadın Kolları Başkanım Değerli Mahalle Başkanlarım Bozkurtlar Asenalar Değerli Misafirler hoş geldiniz şeref verdiniz.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün muasır medeniyet hedefinin yakalama iradesi milli ve üniter devlet yapımızın muhafazası bölgesel güç ve lider ülke hedef 2023 vizyonu İLAHİKELİMETULLAH yolunda dünya barışı ve adaletin tesisi demek olan Cumhur İtifakına gönül vermiş kıymetli ülküdaşlarım.
Cumhur ittifakının Tuzla Belediye Başkan Adayı Sn. Şadi Yazıcı, beyle birlikte ilk buluşmamızı gerçekleştiriyoruz. Tuzlamıza hayırlı olsun inşallah.

Değerli dava arkadaşlarım:
Biz Türk milliyetçileri için devlet millet ve mukaddesatımız söz konusu olduğunda canımız kanımız istikbalimiz ve bütün kazanımlarımızı öteleyip vaz geçe bilen serden geçitleriz.

Bu inanca imana sahip Milliyetçi Ülkücü hareketin neferleriyiz. Tarih boyu bu durum hep böyle olmuştur.70’lerde 80’lerde 90’ lar dada ağabeylerimiz hiç şüphe etmeden serden geçti bir duruş sergileyerek mücadelede en önde mükâfatta en arkada oldular. Tabutlarda zindanlarda işkencelerde idam sehpalarında büyük Türk milleti ve Türk devleti için 5600 şehidimiz bu inanç ve imanın İLAHİKELİMETULLAH davasının Türk İslam mefkûresinin mücadelesini yaparken hiç şüphesiz şehit oldular idam oldular sürgün oldular ezildiler hor görüldüler çile üstüne çile çektiler ve bu durumdan hicap duymadılar.
İnançla devlete millete olan sevgileri ve sadakatleri hep arttı. Dün onlar söz konusu devlet millet için çelikten irade oldular. Bugün yine yeniden Sn. Genel Başkanımız Bilge liderimiz Devlet Bahçeli beyin önderliğinde bizler 15Temmuz’dan bugüne aynı inanç ve imanın gerek simini yaparak devletimiz milletimiz için Sn. Cumhurbaşkanımızın ve AK Parti hükümetinin yanında dimdik duruyoruz. Hepimiz biliyoruz ki ülkemizi içeriden ve dışarıdan diz çöktürüp kuşatmak isteyenler var.
Türk milletini ne dün ne bugün nede yarın asla hiçbir güç diz çöktüremez. Onun için 31 Mart mahalli idariler seçimleri çok önemli bir hal almakta bu durumda biz Türk milliyetçilerine Liderinin aldığı kararların arkasında dimdik durup gece gündüz çalışarak ittifakımızın adayı olan Şadi Yazıcı, beyi en yüksek sonuçla başkan seçtirip meclis üyeliği listemizde de en yüksek kazanımları elde ederek arkadaşlarımızı sayın başkanımızın meclisine vererek zillet ittifakına ve avenelerine Türk milletinin milliyetçi ve ülkücülerin tokatlını sandıkta vurmak düşüyor. Bundan hiç şüphem yok Allah’ın izniyle 1 Nisan sabahına zaferle uyanacağız. Kazananı olmadığımız hiçbir şeyin kazanımını elde edemeyiz. Unutmayınız sizler bu milletin son kalesi Milliyetçi ülkücü hareketin neferisiniz.  Bu harekete asker olmak her adama nasip olmaz olmuyor.
Şükürler olsun ki Allah’a milliyetçi ülkücü harekete nefer olmak nefer kalmak nasip olmuş bizlere bunun sorumluluğu ile omuz omuza sahaya inip zafer giden yolda zincirleri engelleri kıra kıra hedefe hep birlikte ulaşacağız inşallah. Emirlere Mutlak itaat lazımdır. Laubali gevşek disiplinsiz metodsuz kimselerle davamız yürümez. Herşeyde örnek olmak lazımdır. Başbuğ Alparslan Türkeş. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Sözümü sayın aday adayımız Volkan Beşiroğlu’na bırakıyorum…

MHP Tuzla Belediye Başkan Aday Adayı Volkan Beşiroğlu:
“Ülkücü hassasiyet var. Ülkücü yaşam var”

Kıymetli ilçe başkanım değerli ülküdaşlarım. Sayın Belediye Başkanımız bu ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir.
Değerli Dava arkadaşlarım:
Sizlerle 4 yıl boyunca ‘her gel dediğimizde gelen’ her çalışmaya başladığımızda en önde olan insanlarsınız. Rabbim her birinizden razı olsun. Gayretleriniz Tuzla’nın 4 bir yanında. Dört yıldır çalışmamız Tuzla’nın dört bir yanında. Sokak sokak ilmek ilmek her yeri işlediniz ve 4 yıl boyunca hedefimize ulaşmak adına çaba sarf ettik.
Gelinen noktada ülkemizde yaşanan 15 Temmuz sonrasında yaşananlarla birlikte bir ittifakımız oluştu. Bu İttifak’ta Tuzla’da da geçerlidir. Bizim ile birlikte 4 yıl hangi fedakârlıkları yapmışsanız, bizim ile hangi adanmışlıklarda bulunmuşsanız, bizim için dükkanınızı kapatmışsanız. Bizim için evinizden olmuşsanız bugünde Cumhur ittifak adayımız Sayın Şadi Yazıcı Bey içinde aynı fedakarlığı göstereceğiz. Aynı samimiyeti göstereceğiz. Çünkü Ülkücünün gözü liderinde, Ülkücünün kulağı liderinde son kararı o verir. İnancımız bu. İmanımız da bu. Sorgulamak bizim haddimize değil. Bize verilen görev ne ise Cumhur ittifakı adayı sayın Dr. Şadi Yazıcı Bey seçilmesi adına aynı şeyi gerçekleştireceğiz. Biz teşkilat olarak üzerimize düşen görevi yapacağız.

Ancak şunu da unutmamak lazım: “Ülkücü hassasiyet var. Ülkücü yaşam var. Bu yaşama da bu hassasiyete inanıyorum ki sayın adayımız bunu gözetecektir. Bizim fikirlerimizde bu ittifakta olacaktır. Bizim isteklerimiz bizim kaygılarımızda bu ittifakla giderilecektir. Ne istedik bugüne kadar.? Neyi arzuladık bugüne kadar? Hizmet etmeyi. Bir şey umduk mu? Ummadık. Nefis neredeydi? Ayaklar altındaydı. Bugünde aynı şekilde. İkbalimize ve istikbalimize hiçbir şey istemiyoruz. Tek isteğimiz Tuzla’nın geleceği. Tek isteğimiz Tuzla’nın gelişmesi. Tek isteğimiz adaletin sağlanması. İkbalimizde ayaklar altında istikbalimizde ayaklar altında nefsimizi zaten ayaklar altında gezdiriyoruz. Ben inanıyor ki bu ittifak 31 Mart gecesinde zafere ulaşacaktır ve zafere ulaşması adına da önce şahsım sonra sizler, inanıyorum ki bugüne kadar neyi yaptıysak, bugüne kadar neyi temas ettiysek, aynı hedefleri arzuladıysak aynısını yine yapacağız. Çünkü lider öyle emir ediyor. Son sözü lider söyledi. Cumhur ittifakının adayını burada zaferle seçeceğiz.” Dedi.

Başkan Dr. Şadi Yazıcı:
“2019 seçimlerinde de Tuzla’da halkımızın gönlünde ve gözünde yer alacağız...

Başkan Şadi Yazıcı, MHP Tuzla İlçe başkanlığı ziyaretinde yaptığı açıklamada şunlara değindi:
Çok kıymetli ilçe başkanım, değerli ilçe yönetim kurul üyeleri, gençlik ve kadın kolları üyelerini, ocak başkanlarımızı en kalbi duygularla selamlıyorum ve öncelikle davet için çok teşekkür ediyor, Allah gazamızı mübarek eylesin diyorum.
Bu güzel birlikteliğin ilk buluşmasıyla beraber inşallah hep beraber hedefe yürümeyi rabbim bizlere nasip etsin diyorum. Bugüne kadar yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı, bundan sonrada ortaya koyduğumuz vaatlerle beraber İnşallah 2019 seçimlerinde de Tuzla’da halkımızın gönlünde ve gözünde yer alıp 2019 seçimlerine Rabbim’in izniyle iyi bir oy ile biz bu ittifak’ın gücüyle sonucu elde ederiz.
Bu dönemi daha iyi ortaya koymak için çok çalışmalıyız, heyecan duymalıyız. İlimde, Bilimde, Fikirde, Sanatta en önemlisi siyasette yegane kılavuzumuz sevgi ve heyecan olmalı..

Vatandaşımızın çok arzu ettiği bir durum, bağ kuramadığı, ilgi duyamadığı, alaka duymadığı ve dokunulmadığı ve vatandaşlarımızın arzu ettiği o sevgi bağını oluşturmaya hiçbir anlayışa da gönülde vermiyor bağda kurmuyor en sonunda sandıkta da oy da atmıyor. Dolayısıyla hep beraber sizlerin gayret ve çabalarınızla gerek Adalet ve kalkınma Partisindeki arkadaşlarımızın gayret ve çabalarıyla bizde teşkilatımızın emrinde her zaman seçimlere gitmeyi şiar edinmişiz. Bu seçimde 2 teşkilatımız ile birlikte seçime gitmenin onuru ve gururunu yaşıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Biziz ittifak meselemizde büyüklerimiz ne derse biz ona uyarız. Teşkilatçılık mantığı da bunu gösteriyor. Liderlerimiz ne derse birlikteliğimiz o şekilde devam edecektir. Allah’ın izniyle liderlerimizin aldığı kararla Ülkemizin ve Milletimizin bekası için ortaya konmuş bir ittifakın, yereldeki sonuçları üzerinden sorgulanacak olan bir ittifakın yanlış bir adımın ve yanlış bir sonucun olmaması için elimizden gelen bütün gayretleri göstereceğiz. Her seçimde olduğu gibi, çalmadık kapı sıkılmadık el bırakmayacağız ve bu sefer iki katı fazla çalışmak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Bu ittifakın yerel seçimlerden sonra sorgulanmaya başlanması demek, ülke için o ittifakımızın geleceği için iyi bir sonuç almaktır. Allah gazamızı mübarek etsin” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki