Başkan Durak'tan Erken Mesai

Bu haber 917 kere okunmuş.23 Nisan 2018, Pazartesi - 14:04

AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı sabah 8’de kahvaltı ile başlayan programla seçim çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. İlçe Başkanı Suat Durak yönetimindeki ilçe yönetimi kahvaltısına Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı ve Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı’da katıldı.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve İlçe Yönetimi Litoti Pasta Cafe’de kahvaltıda bir araya geldiler.

Sabah 8’de başlayan kahvaltıda ilçe yönetim kuruluna hitaben bir konuşma yapan İlçe Başkanı Suat Durak, “ Biz yeni yola çıkan genç bir kadroyuz. Ben ilçe yönetimimizi seçme noktasında doğru karar aldığımızı düşünüyorum. Özellikle son 1 haftalık çalışmada bütün arkadaşlarımızın gayretlerini görünce, hakikaten doğru tercih yaptığım için sevindim. Hepiniz oturduğu koltuğu hak eden isimler olduğunuzu gösterdiniz. İyi ki varsınız. Hep birlikte Tuzla’da bir tarih yazacağız. Bugüne kadar alınmış oyların üstüne çıkacağız. Benim size olan inancım ve güvenim tamdır” dedi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve İlçe Yönetimi kahvaltının ardından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Tuzla Sahil Tören alanındaki çelenk koyma törenine katıldılar.

Suat Durak Koltuğu Devretti

Tuzla Sahil Tören alanındaki çelenk koyma töreninin ardından İlçe Binasına giden AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Yönetimi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle koltuğunu Furkan Mangan isimli çocuğa devretti.

AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatındaki 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikler kapsamında Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı Aybüke Beril Kılıç isimli kız çocuğuna, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı’da Eyüphan Mangan isimli çocuğa devretti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki