Bakan Albayrak “ Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız ve Teşkilatımızla Tuzla Gayet İyi

Bu haber 1054 kere okunmuş.04 Ocak 2018, Perşembe - 21:19

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatını ziyaret etti. AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatındaki partililerle buluşma toplantısına partililer yoğun ilgi gösterdiler.

AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatında partililerle buluşan Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın Tuzla ziyaretinde bir konuşma yapan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci, “ Sayın Bakanımız söz verdiği gibi İstanbul’daki ilk programını Tuzla’dan başlatıyor. Kendisi birçok program yapıyor ama ben inanıyorum ki Sayın Bakanımızın bizdeki yeri farklı olduğu gibi, Sayın Bakanımız içinde bizim yerimiz çok ayrı. Sayın Bakanımız göreve geldikleri ilk andan itibaren özellikle enerji konusunda olan sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturdu. Enerji Bakanımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz. Değerli arkadaşlar geçtiğimiz günlerde bazı siyasi gruplar burada şov yapmaya kalkıştılar. Şuna emin olabilirsiniz arkadaşlar, olayın başından sonuna kadar biz sorunların çözümü için çalışıyoruz. Olayın olduğu ilk andan itibaren bütün kurumlarımız bu meseleyi takip ediyor. İSKİ ve atık su kanalına bu kaçak dökümü yapan gerçek suçluların da cezalarını çekmesi için çalışmalar devam ediyor” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’da yaptığı konuşmada, “ Değerli teşkilat mensuplarımız hepinizi kutluyorum. Bütün seçimlerde almış olduğumuz Tuzla’daki sonuçlarda gayretinizi gösterdiniz ama 2019 Mart ve 2019 Aralık için hiç durmadan çalışacağız. Beraber nice güzel zaferler diliyorum. Tuzla’dan sorumlu Sayın Bakanımıza da hoşgeldiniz diyor ve kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

İstanbul programları doğrultusunda ilk olarak Tuzla’yı ziyaret eden Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, yaptığı konuşmada, “  Partimizin en tepesinden en aşağıya kadar herkes bir neferidir. Bu kutlu davanın kıymetli dostları, İstanbul’daki ilk programımıza Tuzla’yla başladık” dedi.

Bakan Berat Albayrak, “ Son dönem programlarının yoğun olması nedeniyle İstanbul ziyaretlerimizi yeteri kadar yapamıyoruz. 2 yıldır Cenab-ı Allah’ın yardımı sizlerin de duasıyla bu yükü taşımaya devam ediyoruz. İnşallah daha hayırlı şekilde sizlere hizmet etmeyi nasip etsin. Konuşmama Tuzla’dan gireyim anlatayım dedim ama hem Belediye Başkanımız hem ilçe başkanımız hem de teşkilatımız sayesinde Tuzla gayet iyi. Sadece hizmet anlamında değil, insanlara dokunma ülkeyi bir yerden bir yere taşıma noktasında Tuzla çok güzel bir örnek oldu. İnşallah 2019’da da bir önceki seçimden daha çok çalışarak, Tuzla’da rekor kırarak çıtayı daha yukarı taşıyacağız. Bize ve size düşen daha çok çalışmak” dedi.

Bakan Albayrak, “ 2019’da çok önemli bir yerel seçimimiz var. Tuzla’da kazanmak yetmez. Rekor kırmamız lazım. Başkanımız başarılı, teşkilatımız başarılı. Her kademesiyle Tuzla’da çok önemli başarılar elde ettik. Ama 2019 bunu daha yukarıya taşımak için önemli bir süreç. Vatandaşlarımıza, komşularımıza, akrabalarımıza kimseye kapıyı kapamadan çalışmaya devam edeceğiz” dedi.  

Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Tuzla AK Parti Teşkilatındaki konuşmasında ülke ve dünya gündeminde yaşanan gelişmelere de değinirken, Bakanlık olarak bugüne kadar yaptıkları ve önümüzdeki dönemde gerçekleştirecekleri  projelerden bahsetti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki