Aşure Paylaşmaktır

Bu haber 667 kere okunmuş.06 Ekim 2017, Cuma - 21:33

Tuzla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muharrem Ayına özel Aşure etkinliği düzenledi.

Tuzla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin Spor salonunda gerçekleşen Aşure etkinliğine, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrencilerde katıldı.

Tuzla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Aşure etkinliğine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Aydın Bora, İlçe Müdürü Oluver Öztürkler, Halk Eğitim Müdürü Metin Çangır, Hacıoğulları Hilmi Sonay Ortaokulu Müdürü Mehmet Esad Demirci, Farabi İlköğretim Okulu Müdürü Gökay Yılmaz, Çağrıbey Ortaokulu Müdürü ve Yardımcısı Veysel Uğur Çelik, Ahmet Çiçek, OAB'ği Başkanı Özlem Sevimli ve Diğdem Yurdakul,  Kent Yaşlılar Konseyi Başkanı ve Yardımcıları, Belediye Kadın, Aile Çocuk Başkanı Funda Ayla, Okul Aile Birlikleri Başkanı ve ADD Başkanı Şengül Özpağada katıldılar.

Tuzla Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Şeyma Atalay " Aşure kardeşliktir, aşure paylaşmaktır. Öğrencilerimiz, velilerimiz ve tüm öğretmenlerimize aşurelerimiz, temizlik koşulları altında dağıtıldı. Emeği geçen aşçılarımıza, hizmetlilerimize ve okul aile birliğimize çok teşekkür ederim, lisemiz milli ve manevi değerlerine sahip çıkarak, akademik başarıyı hep birlikte yakalayacaktır” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki