Anne Çocuk Eğitim Merkezleri, Kursiyerleriyle Çanakkale Ruhu’nu Yaşadı

Bu haber 1188 kere okunmuş.20 Mart 2018, Salı - 09:48

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezleri’nin minik kursiyerleri düzenlenen etkinliklerde Çanakkale Ruhu’nu birlikte yaşadı.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın “Eğitim Kenti Tuzla” vizyonuyla hizmete kazandırdığı eğitim birimleri, milli günlerimizin ruhunu ve heyecanını kursiyerlerine yaşatıyor. Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünde tüm şubelerinde etkinlikler düzenledi. Sınıflarda düzenlenen proje etkinliklerinde sanat etkinlikleri ve dramalar ile Çanakkale Zaferi’nin önemine dikkat çekildi. Türk bayraklı kıyafetler ile kendi elleriyle hazırladıkları Şehitler Abidesi’ni bayraklarla süsleyen ve asker selamı veren kursiyerler, aziz şehitlerimize “Sizler bu vatan için canlarınızı verdiniz. Sizler kara toprağa değil, 70 milyonun kalplerine gömüldünüz. Şehitler Ölmez!!!’ mesajını verdi.
Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nin kursiyer anneleri de, aynı gün Sancaktepe Belediyesi 1915 Çanakkale Panorama ve Muhsin Yazıcıoğlu Şehitler Parkı’nda tarihi yolculuk yaşadı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki