Anne Çocuk Eğitim Merkezi Kursiyerleri, “En Büyük Hayalim”le Yarıştı

Bu haber 1641 kere okunmuş.09 Nisan 2018, Pazartesi - 10:35

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, kursiyerleri arasında resim yarışması düzenledi. Anneler ve çocukların ayrı kategorilerdeki yarışmasında ortaya çıkan eserler, Tuzla Belediyesi Rumeli Kültür Merkezi’nde sergileniyor.

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi şubelerinde eğitim alan 6 yaş grubu çocuklar ve kursiyer anneler, Tuzla Belediyesi Rumeli Kültür Merkezi’nde resim yarışmasına katıldı. Uzayda yolculuk, deniz altı yaşam, yaşadığım şehir, evim ve ailem, en büyük hayalim konu başlıklarının yer aldığı resim yarışmasında konu çekiliş ile belirlendi. “En Büyük Hayalim” konulu resim yarışmasında 25 anne ve 24 çocuk ayrı kategorilerde yarıştı. Yarışmada kursiyerler hayallerini tuval üzerinde resme döktü. Yarışmada hayallerini çizmeye çalışan yarışmacılar arasında eğlenceli dakikalar yaşandı. Yarışmada Orhanlı Şubesi kursiyer anne Elvide Tuncel ve kızı Merve Tuncel 1. oldu. Yarışmada dereceye giren anne ve çocuklar madalyalarla ödüllendirildi,  tüm katılımcılara teselli ödülleri verildi. Resim yarışmasında ortaya çıkan eser, 8 Nisan 2018 Pazar gününe kadar Tuzla Belediyesi Rumeli Kültür Merkezi’nde sergilenecek.
Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi kursiyerleri, eğitimler ve etkinlikler için Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki