Anne Çocuk Eğitim Merkezi, Kızılay Haftası’nda 50 Ünite Kan Topladı

Bu haber 710 kere okunmuş.08 Kasım 2017, Çarşamba - 20:16

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, Kızılay Haftası’nda minik kursiyerlere farkındalık katacak etkinlikler düzenledi. Kursiyer annelerin kan bağışı kampanyasında 50 ünite kan toplandı.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın Türkiye’ye örnek eğitim hizmeti Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, önemli gün ve haftalarda başta 3-6 yaş grubu kursiyerlere yönelik olmak üzere farklı etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nin minik kursiyerleri sanat etkinlikleri, drama ve canlandırma ile yardımlaşmanın önemini kavradı. Çocuklar, gönüllü çalışmanın, yardımlaşmanın ve kan bağışının önemini anlatan çizgi filmi ilgiyle izledi. Kızılay’ın savaş, deprem, yangın, salgın hastalık, su baskını gibi afet ve felaketler sırasında zarar görenlere ve yoksullara yardımı drama ile canlandırıldı. Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nin kursiyer anneleri de Aydınlı şubesinde kan bağışı kampanyası düzenledi ve 50 ünite kan toplandı. 
Kızılay Tuzla Şubesi yetkilileri, hafta boyunca düzenlenen etkinlikler nedeniyle Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’ya teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki