Anne Çocuk Eğitim Merkezi, C Vitamini Şenliği Düzenledi

Bu haber 1174 kere okunmuş.18 Aralık 2017, Pazartesi - 16:35

Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, Yerli Malı Haftası kapsamında C Vitamini Şenliği düzenledi. Şenlikte seminer, yarışmalar ve kısa film gösterimi ile C vitamininin önemine dikkat çekildi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın eğitimde anne ile çocuğunu aynı çatı altında buluşturan ve Türkiye’ye örnek eğitim birimi Anne Çocuk Eğitim Merkezi, eğitim, sosyal ve kültürel faaliyetlerini sürdürüyor. Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi tarafından Şifa Kültür Merkezi’nde düzenlenen “C Vitamini Şenliği”nde kursiyer anneler ve çocukları hem eğlendi hem de yarıştı. Tuzla Belediyesi Anne Çocuk Eğitim Merkezi’nin 3-6 yaş aralığındaki kursiyerlerinin Yerli Malı Haftası kapsamında hazırladığı ürünler sergilendi. Ersoy Hastanesi Diyetisyen Hekimi Gizem Paçaman, C Vitamini ve Önemi hakkında katılımcıları bilgilendirdi.
Yerli Malı haftası münasebetiyle düzenlenen programda çocuklara bilinçli tüketim anlayışını vermeyi aşılayan kısa film gösterimi yapıldı. Ardından anne ve çocuklardan oluşan yarışma grubu sahnede eğlence dolu yarışmalara katıldı. Hem izleyenler hem de yarışanlar bilinçli tüketim, sağlıklı beslenme ve tutumlu olma gibi önemli konuları eğlenerek öğrendi. Yarışmalarda dereceye girenler ödüllendirildi, misafirlere taze sıkılmış portal suyu ve meyve çubukları ikram edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki