AK Tuzla’dan Dev “Sevgi Yürüyüşü”

Bu haber 786 kere okunmuş.22 Haziran 2018, Cuma - 12:40

AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı Aydıntepe Mahallesi’nde başlayıp İçmeler Mahallesi Meydanında biten “Sevgi Yürüyüşü” düzenledi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak’ın seçim çalışmaları kapsamında düzenlediği “Sevgi Yürüyüşüne” İstanbul Milletvekili Adayları Fuat Kinsiz, Oktay Tan, İl Yöneticisi Tuzla Koordinatörü Gülten Durdu, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, BBP Tuzla İlçe Başkanı Cüneyt Şahin, Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çabuk, Serhan Kural, Mehmet Çelikel,  AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Yönetimi, Mahalle Teşkilatları ve partililer katıldı.

Aydıntepe Mahallesi Sosyal Tesislerinin bulunduğu alandan başlayıp İçmeler Meydanında son bulan “ Sevgi Yürüyüşüne” vatandaşlar gerek balkonlarından, gerekse yollarda el sallayarak destek verdiler.

İçmeler Meydan son bulan “ Sevgi Yürüyüşü”nde bir konuşma yapan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, “Aşk ile çıktık biz yola. Aşkımız Vatan, yolumuz Dava, gücümüz Millet,

sözümüz hizmet. Esir edilmeye çalışılan milletimizin boyun eğmeyen iradesinin sözcüsü olan AK Parti; Vatan sevdalısı AK neferler! Bugün aşk ile çıktığımız kutlu yolda, menzil bildiğimiz hedefimize doğru ilerlerken, yükümüzün ağırlığını ve sorumluluğunun bilincinde olan dava kardeşlerimiz, kader ortaklarımız, Allah cc bugüne kadar harcadığımız emekleri kabul eylesin inşallah. Vatan sevgisi, Millet Sevgisi ve dava aşkı ile yola çıkmış, yorulmak nedir bilmeyen, korkuyu öldüren, cesaretle esaret prangasını kırmış AK yürekli Hak dava erleri, Seferle yükümlü olduğumuz mücadelemizde Allah cc bizlere zafer nasip eylesin inşallah. Dört yanımız düşmanlarla çevrilirken, içimizde hainler sinsi kumpaslarla bizi zayıf düşürmeye çalışırken bizi ayakta tutan, bir ve beraber kılan davamız vatan sevdamız üzerine,

Kuran ve Bayrak üzerine yemin etmiş vatan sevdalıları olarak bizi bugün burada bir araya getiren Rabbimize bize nasip ettiği için bir kez daha hamd ederiz. Osmanlı’dan beri bize düşman olanlar ile ihanet eden hainlerin ortak yanı olan Türkiye düşmanlığına inat, darbelerle bizi öldürmeye çalışanlara karşı dimdik, bürokrasi ile bizi kendi devletimizden atmaya çalışanlara karşı bugün yine bir arada ve beraberiz. Milli birlik ve beraberliğimiz en büyük gücümüz, Milli ve manevi değerlere bağlılık özümüz, Tek Bayrak, Tek Devlet, Tek Millet

Tek Vatan andımız diyerek yüz yıldır beklediğimiz o kutlu güne yürüyüşümüze devam ediyoruz. 24 Haziran seçimlerinde sorumluluğumuz tarih kadar eski, gelecek kadar sonsuz ve varlığımız kadar büyüktür. İstiklal ve İstikbal uğruna mücadele verdiğimiz bu yolda, demokrasi şehitlerimiz, darbe ve katliamlarda şehit olan dava kardeşlerimiz 24 Haziran sabahı bizlerle olacak ve onlar bu kutlu mücadelede bizlere manevi destek verirken aklımızda ve kalbimizde yer etmiş davamızın önemini bize bir kez daha hatırlatacak.

Vatan ve millet uğruna devletin bekası için yola çıkmak her kişinin değil, ancak yüreği vatan aşkıyla atan er kişilerin işidir. Vatan Millet devlet ve ümmet uğruna çıktığımız bu yolda, bizleri bekleyen mazlumlar için, her gün katledilen masumlar ve Müslümanlar için, Ümmet-i Muhammed için, Bir kez daha haykırıyoruz ve diyoruz ki Durmak Yok Yola Devam.

Allah cc yar ve yardımcımız olsun inşallah” dedi.

“ Sevgi Yürüyüşü”nde bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’da, “ 16 yıllık iktidarımızda ülke ve millet için birçok hizmet yaptık. Emin olun 2 aylık seçim sürecinde yaptıklarımızı anlatmadık. Sadece ve sadece gelecekte yapacaklarımızı anlattık. Çünkü yaptıklarımız yapacaklarımızın teminidir dedik. Birileri sadece konuştular. Sadece vaat ettiler. Sadece umutlarla oynadılar. Ama nasıl dediğimiz zaman, gelince yaparız diye sağa sola kıvırdılar. Genelde ve yerelde bu ülkeye hizmet etmeye geldik diyen bir Genel Başkan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 16 yıldır bu millet için kalbimiz attı, atmaya da devam ediyor” dedi.

Konuşmasına devam eden Başkan Yazıcı, “ Biz bu topraklarda yaşayan 80 Milyon için çalışmaya, 80 Milyon için kalbimizle hizmet etmeye, hizmetkar olmaya gayret ederken, bizi birbirimize düşürmeye çalıştılar ama başaramadılar, başaramayacaklar. 80 Milyon birlik içerisinde 24 Haziran sonrasında da te yürek olup, tek vücut olup bu ülke ve bu coğrafya için çalışacağız. 3 günümüz kaldı. Bütün arkadaşlarımızla Cumartesi akşam 5’e kadar hatta 5’ten sonra da tanıdığımız, bildiğimiz, kafası karışmış eş, dost, arkadaşlarımızla da görüşerek son gün son dakikaya kadar, bütün Tuzla’da yaşayan kardeşlerimizle, akrabamızla, komşumuzla, hemşerimizle beraber biz onlara anlatacağız. Gayret bizden, zafer Allah’tandır. Gazamız mübarek olsun. Recep Tayyip Erdoğan’ı 25 Haziran Pazartesi sabahı Başkan olarak, Türkiye Cumhuriyetine ve Gönül Coğrafyamıza lider olarak getireceğiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki