AK Tuzla’da Hatip ve Hatibeler Eğitimden Geçti

Bu haber 1384 kere okunmuş.15 Mayıs 2018, Salı - 11:11

AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler öncesi ilçe binasında hatip ve hatibelere eğitim verdi. AK Parti Tuzla ilçe binasında gerçekleşen programda çok sayıda AK Partili katılırken program gece yarısına kadar devam etti.

AK Parti İlçe 3 Kademe Başkanları ve Yönetimleri Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı Meclis Üyeleri AK Parti Tuzla SKM Başkanı Osman Aydın ve AK Partili hatip ve hatibelerin katıldığı eğitime ilgi büyüktü.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, “ Partimizin dürüst dinamik ilkeli kadroları ve ülkemizin ufkunu açan bir siyasal perspektifle, Türkiye’yi layık olduğu aydınlığa kavuşturmaktadır. Partimiz geleneğin ve geçmişin birikimiyle ülkemizin sorunlarına dünya gerçekleriyle paralel biçimde özgün ve kalıcı çözümler sunmayı hedeflemiştir. Zorlaştıran değil kolaylaştıran bölen değil birleştiren iten değil kucaklayan haklı zayıfları haksız güçlülere karşı koruyan bir anlayışa sahibiz. Arazide de halkımıza bunları anlatacağız” dedi.

AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı’nda gerçekleşen hatip ve hatibelere eğitim programında konuşan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ 2014 yılında yapmış olduğumuz vaatlerimizin Yüzde 98’ni bitirdik. Yeni dönem çalışmalarımıza başladık. Mahalle mahalle yaptığımız anketlerle de birebir görüş belirten vatandaşlarımızla da şikayetlerini alıyoruz. Hiç olmadı her Perşembe gerçekleştirdiğimiz halk günümüzle, vatandaşlarımızı birebir dinliyor sorunların halletmeye çalışıyoruz. Size sadece şikayet etmek amacında olan provakörlere karşıda birebir telefon açın sorun bizim hizmetimiz vatandaş odaklı olduğunu belirtin” diye ifade etti.

Partililerin sordukları soruları da cevaplayan Başkan Yazıcı, “ Çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi anlatmaya kalksam saatler sürer gecenin bu saatinde sabırla dinleyen herkese teşekkür ederim. 24 Haziran’da gerçekleşecek seçimlerin ülkemiz için çok önem arz ediyor” dedi.

Başkan Yazıcı, herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini belirterek, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin ülkemize hayırlar getirmesini temennisinde bulundu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki