AK Tuzla Yeni İlçe Başkanı İçin Temayül Yoklaması Yaptı

Bu haber 1612 kere okunmuş.01 Mart 2018, Perşembe - 13:59

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci’nin yeni dönemde aday olmayacağının ardından, İlçe Başkanlığı’nda Temayül yoklaması yapıldı.

AK Parti Tuzla İlçe Binasında bulunan Konferans Salonu’nda düzenlenen Temayül Oylamasında AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları ile Mahalle Başkanları 4 ayrı sandıkta kimi İlçe Başkanı olarak görmek istediklerine dair oy kullandılar.

Temayül yoklamasını Genel Merkez Teşkilatlanma Başkan Yardımcısı 22. Dönem ve 23. Dönem Çorum Milletvekili Murat Yıldırım İl Yönetim Kurulu Üyeleri Tuzla Koordinatörü Üzeyir Işık, Şevki Yar, Ahmet Altunsoy’da takip ettiler.  

22.Dönem ve 23. Dönem Çorum Milletvekili Murat Yıldırım’ın, “ 4 ayrı sandık var. Önce Hanımefendileri alalım, daha sonra İlçe Yönetimi, Meclis Üyeleri ve Gençlik Kolları oy kullansın” önerisi tüm teşkilat tarafından kabul edildi.

Daha sonra geçilen oy kullanma işleminin ardından, kullanılan oylar Ankara’ya Genel Merkeze götürülmek üzere sorumluya teslim edildi.

AK Parti Genel Merkezi’nde açılacak olan zarflarda en fazla ismi yazılan 3 aday ilk olarak AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’na daha sonra da AK Parti Genel Merkezi’ne çağrılacak ve son olarak yeni İlçe Başkanı AK Parti Genel Merkezi tarafından açıklanacak

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki