AK Tuzla STK ve Kanaat Önderleriyle İftarda Bir Araya Geldi

Bu haber 563 kere okunmuş.28 Mayıs 2018, Pazartesi - 12:22

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı, Tuzla’daki Sivil Toplum Kuruluşları ve Kanaat Önderleriyle iftarda bir araya geldi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı, 24 Haziran’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde Tuzla’daki Sivil Toplum Kuruluşları ve Kanaat Önderleriyle iftarda bir araya geldi. İftar programına Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Yönetimi, AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Fuat Kinsiz ve Tuzla’daki sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri katıldılar.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı Sivil Toplum Kuruluşlarıyla iftar programında konuşan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, birlik ve beraberlik mesajları verirken “ 24 Haziran seçimleriyle yeni bir döneme giriyoruz. Başkanlık sistemiyle darbe dönemleri artık son bulacak. Seçim süreci başladığından beri, ülkemiz üzerinde bir takım oyunlar oynanmaya başladı. Özellikle son günlerde hepimizin de bildiği Ekonomi üzerinden algı yapmaya çalışılıyor. Bunlara karşı, vereceğiniz her oy Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızı daha güçlü Türkiye için elini güçlendirecektir. Sizler bugüne kadar bizi yalnız bırakmadınız. Sizlere güvenimiz tam. 24 Haziran’da Güçlü Ekonomi, Güçlü Meclis, Güçlü Türkiye’yi inşa edeceksiniz. Bizlerden bugüne kadar desteklerini esirgemeyen sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı Tuzla’daki Sivil Toplum Kuruluşları ve Kanaat Önderleriyle iftarında bir konuşma yapan AK Parti İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Fuat Kinsiz, “16 yıl önce AK Parti ile demokrasi ve kalkınma yolunda güzel bir başlangıç yaptık. 15 Temmuz’da milletimizle birlikte istiklalimize ve istikbalimize sahip çıkma konusunda güzel bir başlangıç yaptık. Şimdi de 24 Haziran’a yeni yönetim sistemiyle güzel bir başlangıç yapacağız” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’da yaptığı konuşmada, “Ramazan Ayınızı tebrik ediyorum. Bizler yerel yönetimlerde Sivil Toplum Kuruluşlarımızla ve Kanaat Önderlerimizle çok güzel birlik beraberlik oluşturduk. 16 yıldır yanımızda oldunuz. Her seçimde bu seçim daha önemli diye karşınıza çıktık. Yeni bir sistemin temeli atıldığı 16 Nisan 2017’den sonra artık bu sistemi uygulama vakti. Vakit Türkiye Vakti. Vakit Sizlerle Birlikte 2023 2053 2071 hedeflerine yürüme vakti. Allah’ıma sizlere hizmete etme fırsatı verdiği için şükrediyorum. Şimdiden Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki