AK Tuzla Muhtarları Unutmadı

Bu haber 604 kere okunmuş.22 Ekim 2018, Pazartesi - 20:15

AK Parti Tuzla İlçe Teşkilatı 19 Ekim Muhtarlar Günü münasebetiyle Tuzla Muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi. AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’da muhtarlarla kahvaltı programına katılarak muhtarların sorunlarını dinlediler.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve yönetimi tarafından düzenlenen kahvaltıya Tuzla’nın mahalle muhtarlarının yanı sıra, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti İlçe Yöneticileri ve bürokratlar da katıldılar.

19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Yönetimi ilçemizde görev yapan muhtarlarla kahvaltıda bir araya geldi. Muhtarların vatandaş ile devlet arasında köprü vazifesi yaptığını ifade eden Suat Durak, “ Muhtarlarımız bizim için değerlidir” dedi.

Muhtarların mahallelerinde ki sorunları bürokratlara iletme imkanı da bulduğu kahvaltıda bir konuşma yapan AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, sorunların en kısa zamanda çözüleceğini ve muhtarları düzenli olarak ziyaret edeceklerini belirtti. İsmet Uçma, “ Muhtarlar çok önemli bir görevi icra ediyorlar. Muhtarlık müessesi kültürümüzün ve toplumsal hayatımızın önemli yapı taşlarından biridir ve yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eder. Vatandaşlarımızın dertlerine tasalarına sevinçlerine ve mutluluklarına ortak olan beklentilerini ve ihtiyaçlarını Devletimize iletme noktasında etkin rol oynayan Muhtarlarımız devletle milletin bütünleşmesinin temel harcını oluşturmaktadır. Muhtarlarımızın ihtiyaçları ile karşılaştıkları sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözüm önerilerine yönelik çalışmaların yürütülmesi amacıyla 19 Ekim Muhtarlar Günü olarak belirlenmiştir. Gününüz kutlu olsun” dedi.

Kahvaltıda Muhtarlar, İSKİ İETT VE AYEDAŞ konusunda mahallelerinde yaşanan problemleri iletirken, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ile birlikte yakın zamanda bu kurum müdürleriyle bir araya gelerek gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki