AK Tuzla Mahallelerde Seçmen Taraması Yaptı

Bu haber 3101 kere okunmuş.23 Mayıs 2018, Çarşamba - 13:09

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Tuzla’nın tüm mahallelerindeki irtibat bürolarını ziyaret ederek seçmen taraması yaptı ve çalışmaları yakından takip etti.

Tuzla’nın mahallelerindeki AK Parti Seçim İrtibat Bürolarını ziyaret eden AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı ve İlçe Yönetimi, çalışmaları yakından takip etti.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve beraberindeki heyet Tuzla’nın mahallerindeki Seçim Koordinasyon Merkezlerine yaptıkları ziyaretlerde buralardaki eksikleri tespit ederek giderilmesi için talimatlar verdi. Başkan Suat Durak, bazı mahalle başkanlıklarının yerlerinin daha ferah ve daha çok halkla iç içe olması için talimat vererek yeni mekan tesisi noktasında çalışmalarla kendisi bizzat ilgilendi.

24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan seçimler hakkında da açıklamalarda bulunan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, “Tüm Mahalle Başkanlarımız, Mahalle SKM Başkanlarımız, Meclis Üyelerimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve Mahalleden Sorumlu İlçe Yöneticilerimizden oluşan geniş ekibimizle birlikte tüm mahallelerimizde aynı anda seçmen taraması yapıyoruz. Seçmen taramasına önem veriyoruz. Sandık sandık bütün seçmenlerimize ulaşıp onların Hayır Dualarını alıp, 24 Haziran’da Türkiye için, tüm bu coğrafya için yeni bir zafer için yollardayız. Bu çalışmalar neticesinde Tuzla’da Cumhur İttifakıyla Beraber Yüzde 61 Oyla İstanbul’umuza ve Tuzlamıza olan sevdamızı taçlandırmak istiyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki