AK Tuzla Doğu ve Güneydoğulu Kanaat Önderleriyle Sahurda Buluştu

Bu haber 527 kere okunmuş.28 Mayıs 2018, Pazartesi - 11:59

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı Tuzla’da bulunan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Doğu ve Güneydoğu Kanaat Önderleriyle sahur programında buluştu.

Ayyıldız Sosyal Tesislerinde yaklaşık 1500 Kişilik Kanaat Önderleri 2 katta hazırlanan Sahurla Ramazan bereketini paylaşırken yapılan konuşmalarda birlik beraberlik içerisinde Güçlü Türkiye mesajları verildi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığının düzenlediği Sahur programına Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, Milletvekilleri Azmi Ekinci, İsmet Uçma,  Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, Tuzla Belediye Meclis Üyeleri, Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Çelikel, AK Parti Tuzla İlçe Yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşların Temsilcileri Doğu ve Güneydoğulu Kanat Önderleri katıldı.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı Tuzla’da bulunan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve Doğu ve Güneydoğu Kanaat Önderleriyle sahur programında, Doğu ve Güneydoğulu Kanaat Önderleri 1 Kasım Seçimlerinde ve 16 Nisan Referandumunda dik durduklarını, bu seçimlerde de gereğini yapacaklarını ifade ettiler. Doğu ve Güneydoğulu Kanaat Önderleri PKK ve FETÖ ile bunların işbirlikçilerinin oyunlarına gelmeyeceklerinin altını çizdiler ve 24 Haziran Seçimlerinde de Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında Yeni ve Daha Güçlü Türkiye’ye destek olacaklarını ifade ettiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki