AK Kadınlar “Arakan’a Evini Uzat”tı

Bu haber 824 kere okunmuş.02 Kasım 2017, Perşembe - 20:16

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından 26 Ekim 2017’de başlatılan “Arakan’a Evini Uzat” kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanı Av.Şeyma Döğücü’nün öncülüğündeki kampanyaya Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı ve yönetimi de diğer ilçeler gibi katılarak destek oldular.

AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen “Arakan’a Evini Uzat” kampanyası kapsamında Üsküdar Meydanından düzenlenen kermesin ikinci gününde AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı ve yönetimi de katılarak stant açtılar.

İstanbul 1. Bölge İlçe Kadın Kollarının katıldığı “Arakan’a Evini Uzat” kampanyası yoğun katılımla gerçekleşti. Tuzla Kadın Kolları tarafından açılan standa Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci’de katıldılar ve alışveriş yapararak destek oldular.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci diğer stantları da dolaşarak hanımları tebrik ettiler.

“Arakan’a Evini Uzat” kampanyası kapsamında Üsküdar Meydanı’nda stant açan AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı yaptığı açıklamada, “ AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanımız Av.Şeyma Döğücü’nün öncülüğündeki “Arakan’a Evini Uzat” yardım kampanyamız tüm hızıyla devam ediyor. Bugün Üsküdar Meydanı’nda herkes evinde elinden geldiğince bir şeyler hazırlayarak destek olduğu kermesimizde hanım arkadaşlarımızla birlikte satışını yaparak kampanyaya destek olduk. Hayırda yarışmak herkese nasip olmaz. Bu hayrı yapmamızı bizlere nasip eden Mevla’ya şükürler olsun. Bu hayrı yapmamızda bizlere öncülük eden İstanbul İl Kadın Kolları Başkanımız Şeyma Dövücü başkanımız başta olmak üzere tüm başkanlarımıza ve ekibime teşekkür ediyorum. Ayrıca bizleri bugün yalnız bırakmayan Tuzla Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı ve İlçe Başkanımız Sebahattin Demirci’ye teşekkür ediyorum. İnşallah Arakan’da yapılacak olan İstanbul Mahallesinde Tuzla Sokağını inşa edeceğiz” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki