AK Kadın Tuzla Anneler Günü’nü Kutladı

Bu haber 629 kere okunmuş.14 Mayıs 2018, Pazartesi - 15:24

AK Parti Tuzla Kadın Kolları, 13 Mayıs Anneler Günü etkinlikleri kapsamında Tuzla’nın mahallelerinde 32 noktada bayanlara gül dağıttı.

AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen ve Tuzla İlçe Yönetimi ve Gençlik Kolları’nın da katıldığı Anneler Günü etkinlikleri kapsamında Tuzla’da 32 noktada annelere ve anne adaylarına gül dağıtarak Anneler Günü’nü kutladılar.

AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı ve Yönetimi Anneler Günü etkinlikleri kapsamında akşam ise Tuzla’daki Şehit ve Gazi Aileleri Annelerine yönelik bir yemek programı düzenledi. Yemeğe Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı, AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak ve Yönetimi, AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, Tuzla Belediye Meclis Üyeleri, Şehit ve Gazi Aileleri ile Kadın Kolları Yönetimi katıldılar.

AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen Şehit ve Gazi Aileleri Anneler Günü Yemeğinde bir konuşma yapan Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı, “ Bugün baş tacımız Annelerimiz için özel bir gün. Bugün Tuzla’mızda 32 noktada Annelerimizle beraber olduk. Annelerimize dağıttığımız güllerle onlara olan sevgimizi sunduk. Onlardan da hayır dualarını istedik. Akşam ise sizlerle bir karış toprağından asla vazgeçmeyen, inancı, bayrağı ve vatanı uğruna can veren şehitlerimizin siz değerli anneleri ve gazilerimizin yakınlarıyla bir arada olmaktan dolayı mutluyuz. Anneyi tarif etmek mümkün değil. Anne karşılıksız sevginin timsalidir. Davetimize icabet ettiğiniz için sizlere bir kez daha teşekkür ediyorum. Tüm Annelerimizin Anneler Günü’nü bir kez daha kutluyoruz” dedi.

Anneler Günü yemeğinde bir konuşma yapan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ Tüm Annelerin ellerinden öperek, Anneler Günü’nü kutluyorum. Annelerin önemini bizim medeniyetimiz kadar ortaya koyan bir medeniyet olmamıştır. Ama bu medeniyetin evlatları olarak bunu ne kadar hayatımıza geçirme noktasında başarılıyız. Bunu sorgulamamız lazım. Toplumun gerçek mimarı hem kadını hem erkeği yetiştiren annelerimizdir. Bu ülkenin bekası için gerekli olan tüm özveri aslında annelerimizindir. Çocuklarını yemeyip yediren içmeyip içiren ve yeri geldiğinde de asker eyleyen anneler ve onların peşinden de duayla bekleyen yine annelerdir. Bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Yönetimi tarafından organize edilen Anneler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen Şehit ve Gazi Aileleri Anneleri yemeğinde konuşan AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, “  Anneler Günü kutlanılan özel günlerin içinde belki de en anlamlısı olandır. Sevginin, fedakarlığın, bağlılığın eşsiz temsilcileri olan annelerimizi hatırladığımız, dünyada milyonlarca ananın çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anıldığı gündür. Aslında hepimizin ortak duygusu olduğunu düşündüğüm Anneler Günü her gün, her saat, her dakika olduğu bilinci ile her anı Anneler Günü gibi yaşayıp yaşatabilmemiz gerekiyor. Bende bir evladım, biliyorum ki bir anneyi mutlu edende, mutsuz eden de evladıdır. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun” dedi.

AK Parti Tuzla İlçe Kadın Kolları Yönetimi tarafından organize edilen Anneler Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen yemekte Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve eşi Dr. Fatma Yazıcı; AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Kadın Kolları Başkanı Derya Bacacı ve Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı daha sonra Şehit ve Gazi Aileleri Anneleri’ne gül dağıtılarak Anneler Günü’nü kutladılar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki