AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları, Tuzla’da iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara hazırladıkları iftariyelikleri ikram ettiler.

AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları iftara yolda yakalanan vatandaşlara iftarlık olarak su, hurma, dezenfektan ve maske ikram ediliyor.

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı projesi kapsamında AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı ve AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları “İftara 5 Kala” programı kapsamında E-5 ve kavşaklardaki trafik ışıklarında seyir halinde araçlarında iftara yetişmeye çalışan vatandaşlara iftarlık olarak su ve hurma yanında maske ve dezanfektan oluşan ikram poşetleri dağıttı.

AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yasin Kenesari ve Yönetimi tarafından yapılan iftarlık ikramları vatandaşların büyük takdirini kazanırken, projeyi değerlendiren AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yasin Kenesari, “ Ramazan, bereket ayıdır. Bu güzel ayda paylaşmanın ve yardımlaşmanın en güzel örnekleri sergilenir. “İftara 5 Kala” projemizle bu birliği beraberlik ve kardeşliğin getirdiği paylaşma sorumluluğumuzu yerine getirmek amacıyla bir şekilde iftara yetişemeyen vatandaşlarımıza hurma ve su ikram ettik. İftarlarını açmalarına vesile olduğumuz her vatandaşımızın huzuru ve mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Bu vesileyle tüm Tuzlalı hemşerilerimizin ve İslam Aleminin Mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum” dedi.