200 kişilik CHP'li Aileden Başkan Yazıcı’ya Destek

Bu haber 1192 kere okunmuş.17 Mart 2019, Pazar - 21:49

31 Mart Yerel Seçimlerine kısa bir süre kala, 200 kişilik CHP’li Cücühlü Ailesi bireyleri Tuzla Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı’yı destekleme kararı aldı.

 16 Şubat 2019 tarihinde CHP Tuzla İlçe Binasına giderek CHP Tuzla İlçe Başkanı Hasan Uzunyayla’yı istifaya davet eden Bahattin Özgül ve akrabalarından oluşan 200 Kişilik grup, 31 Mart Yerel seçimlerinde CHP'li aday yerine AK Partili Dr. Şadi Yazıcı’yı destekleyeceklerini açıkladı.

Kars Akyaka Cücühlü Aile Dernek Merkezi'nde yapılan Toplantının açılış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Seyfettin Yolcu, “ Davetimize icabet ederek bizleri onurlandıran Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı’ya katılımlarından dolayı teşekkür ediyoruz. Bizler Cücühlü Ailesi olarak 31 Mart Yerel Seçimlerinde AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı’yı destekleyeceğiz'' dedi.

Derneğin Onursal Başkanı Bahattin Özgül ise, ''Tuzla Belediye Başkanı ve AK Parti Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr.Şadi Yazıcı’nın ayrım yapmayan siyaseti daha samimi, daha yakın ve içten yaklaşımlarından dolayı Cumhur İttifakı kapsamında desteklerimiz Şadi Yazıcı’yadır. Açıkladığı vizyon projelerini de takdir ettiklerini 31 Mart yerel seçimlere kısa bir süre kala şahsım ve akrabalarımla sonuna kadar destekleyeceğiz'' açıklamalarında Bulundu.

Cücühlü Ailesi Dernek Merkezi’nde kendisini davet eden Cücühlü Ailesi bireylerine teşekkür eden Tuzla Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Tuzla Belediye Başkan Adayı Dr. Şadi Yazıcı, bugüne kadar Tuzla’da hiç ayrım yapmadan eşit şekilde Tuzla’yı yönettiklerini belirterek, desteklerinden dolayı Cücühlü Ailesi’ne teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki