1. Bölge AK Gençlik Toplantısı Tuzla'da Yapıldı

Bu haber 823 kere okunmuş.06 Ekim 2017, Cuma - 21:55

 

AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, İstanbul 1. Bölge Gençlik Kolları toplantısına evsahipliği yaptı. “2023 Büyük Gençlik Şurası” konulu toplantıya Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci’de katıldılar.

22 Ekim’de İstanbul’da düzenlenecek olan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı “2023 Büyük Gençlik Şurası” gündemiyle gerçekleşen toplantı Tuzla Belediyesi Ayyıldız Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti.

Toplantıda bir konuşma yapan AK Parti Tuzla İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, “ İlçe Gençlik Kolları Başkanlarımızı Tuzla’mızda ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Ayrıca Belediye Başkanımız Dr. Şadi Yazıcı’nın Tuzla’mıza kazandırdığı sosyal tesisimizde ve Tuzla Marina’mızda misafirlerimizi ağırlamaktan dolayı mutluyuz” dedi.

AK Parti Tuzla İlçe Başkanı Sebahattin Demirci’de yaptığı konuşmada, “ Gençlerimiz partimizin geleceği için önemlidir. 1. Bölge Gençlik Kollarımızla Tuzla’mızda bir arada olmaktan dolayı mutlu olduk” dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ise yaptığı konuşmada; “ Başkanlarımızı Tuzla'da ağırlamış olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Teşkilatlarımızda gençlerimize çok büyük önem veriyoruz. Tuzla Belediye Başkanı olarak gençlerimize yönelik yatırımlar yapmaya devam ediyoruz” dedi.
AK Parti İstanbul 1. Bölge Gençlik Kolları Başkanları da kendilerini Tuzla’da misafir eden Tuzla Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı’ya teşekkür ederken, özellikle Tuzla Marina’yı çok beğendiklerini ifade ettiler. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki